סלקום איימה בתביעה נגד קשישה על טאבלט שמעולם לא רכשהבת 82 קיבלה לאחרונה איומים ומכתבי התראה מחברת הסלולר על פריט שמעולם לא רכשה. בצר לה פנתה לאיציק נפש יו״ר רשות ההסתדרות

איציק נפש

קשישה (82) תושבת אשקלון, לקוחה בעבר של חברת סלקום, נדהמה לקבל לאחרונה טלפוונים, מכתבי התראה ואיומים בהוצאה לפועל על חוב של מאות ₪ עבור טאבלט שמעולם לא רכשה ולא קיבלה, אבל נדרשה פעם אחר פעם לשלם בעבורו.

לנוכח איומי התביעה וההוצאה לפועל, פנתה הלקוחה פעמים רבות לחב' סלקום וכל טענותיה נפלו על אוזניים ערלות וחב' סלקום המשיכה בהטרדתה במכתבי איומים והוצאה לפועל.

הלקוחה פנתה לקבלת סיוע מאיציק נפש יו"ר הרשות ההסתדרות לצרכנות במרחב אשקלון, נפש פנה מיד למשרדי עורכי הדין המייצגים את חב' סלקום בדרישה לבטל את כל ההליכים נגד הלקוחה ולמחוק את החוב לסלקום, בין היתר לנוכח הנתונים השגויים שהועברו למשרדי עורכי הדין, ואכן בעקבות פנייתו של איציק נפש, החוב נמחק וכל ההליכים נגד הלקוחה הקשישה בוטלו  והתיק נסגר.

איציק נפש מציין שתופעת ניצול הקשישים הולכת ומתרחבת ויש למגרה בכל הכלים החוקיים, משרדנו ימשיך לפעול ביתר שאת על מנת לעמוד על זכויות הצרכנים ולמגר את תופעת ניצול הקשישים, בפרט וניצול הצרכנים בכלל. 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה