על גגות הקאנטרי באשקלוןאמישראגז חתמה על הסכם עם אזורים להקמת גגות סולאריים בנכסים מניבים

דן מור צילום: בעין המצלמה

חברת אזורים מודיעה על חתימת הסכם רכש גגות סולאריים עם חברת אמישראגז. במסגרת ההסכם יותקנו על ידי אמישראגז מערכות פוטו-וולטאיות על גגות הקאנטרי באשקלון ורחובות שבבעלות אזורים הצדדים בוחנים המשך  שיתוף הפעולה לנכסים קיימים ונכסים  שייבנו בעתיד.

לפי ההסכם, המערכות הסולריות יותקנו בכ-1000 מ"ר של גגות וההספק הצפוי להתקבל ינוע בין 120-140 קו"ט, כתלות בגודל הגג. הגוף האמון על הקמת הגגות היא חברת אמישראגז אשר אחראית על התהליך החל מקבלת ההקצאה מחברת החשמל ועד התקנת הגג בפועל. צפי סיום פרויקט ותחילת קבלת התמורות הוא ב- 2022.

דן מור, סמנכ"ל מניבים באזורים אמר: "חברת אזורים מצטרפת למהפכת האנרגיה הירוקה באמצעות שותפות עם חברת אמישראגז. חברת אזורים שהינה אחת מחברות הנדל"ן הוותיקות והמובילות בישראל, רואה עצמה כחלק מהמאמץ הלאומי לקדם ייצור חשמל באמצעות אנרגיה מתחדשת. אנו מברכים על ההסכם עם חברת אמישראגז המובילה בתחום האנרגיה ומצפים להסכמים נוספים בעתיד. תחום האנרגיה הסולארית מספק הזדמנות עסקית מצוינת לשיתוף פעולה פורה עם גופים שונים המחזיקים בנדל"ן."

התקנת מערכות סולאריות על גגות נדל"ן מניב, מאפשרת ייצור חשמל בצורה ביתית, מוזילה את חשבון החשמל וממקסמת את החיסכון לבעלי הנכס. כמו כן, ערך הנכס עולה ומאפשר לבעלי הנכס לייצר הכנסה פאסיבית תוך שמירה על הסביבה.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה