פרידה מהאשה הכי נעימה בעיריית אשקלוןזיוה מימון, הייתה מזכירת מועצת העיר והשבוע פרשה לאחר 30 שנות עבודה; "עיריית אשקלון הייתה הבית השני שלי. העובדים היו המשפחה שלי" אמרה בדמעות

דוברות העירייה

עשרות מעובדי עיריית אשקלון התכנסו ביום ראשון בבית 'יד לבנים'כדי לחלוק כבוד למזכירה המיתולוגית, זיוה מימון, שפרשה השבוע לגמלאות.

גם ראש העיר, תומר גלאם, מ"מ ראש העיר, סופה ביילין, סגנית ראש העיר, מיריי אלטיט, סגן ראש העיר, הרב יעקב אביטן, המשנה לראש העיר, מישל בוסקילה, חברי המועצה, מזל ברגמן, יעקב חוטובלי, אפי מור ועוד, הגיעו לברך.

מימון שהייתה מלווה בבני משפחתה, לא הסתירה את התרגשותה לנוכח החברים שבאו לכבדה. "קשה לי מאוד המעמד הזה, אתם הייתם המשפחה השנייה שלי, ליוויתם אותי בשמחות ובטרגדיה שעברה עליי" אמרה מימון כשדמעות זולגות מעיניה.

את תחילת דרכה בעיריית אשקלון החלה מימון כמזכירה מן המניין באחת המחלקות ומשם קפצה לשמש כמזכירה בכירה במחלקת ההנדסה במשך 14 שנים. לאחר מכן שימשה כסגנית מנהלת לשכתו של ראש העירייה דאז, איתמר שמעוני ובהמשך כמזכירתו של מ"מ ראש העיר, לוי שפרן והמשיכה לשמש כמזכירתו של מ"מ ראש העיר, שלמה כהן ולאחרונה כמזכירתה של סגנית ראש העיר, מיריי אלטיט.במשך 30 שנות שירותה בעיריית אשקלון, שמשה זיוה כמזכירת המועצה והובילה פרוייקטים רבים עם חברי המועצה במהלך השנים.

במהלך טקס הפרידה ממימון אמר ראש העיר, תומר גלאם: "אין עובד וחבר מועצה שלא מכיר את זיוה ואת פועלה, במהלך 30 שנות שירותה בעירייה היא עשתה עבודה מצוינת והיא תחסר לנו בנוף של עיריית אשקלון. מכאן אני מאחל לה שתנצל את יציאתה לגמלאות ותתפנה לנופש ולזמן איכות עם משפחתה".

סגנית ראש העיר, מיריי אלטיט אמרה : "כל מנהל היה רוצה להתברך במזכירה כמו זיוה, היא משרה רוגע, כבוד ושיש על מי לסמוך. אני מכירה אותה שנים רבות עוד כשהייתי חברת מועצה מן המניין, כל פנייה אליה הייתה נענית בחיוב ומעולם לא סירבה לדבר. אני מאחלת לה הצלחה בפרק החיים החדש ואני בטוחה שהיא תדע לנצל אותו עד תום"

גם בני משפחתה של מימון בירכו אותה והביעו תקווה כי יציאתה לגמלאות תחזק את הקשר עם המשפחה ואיחלו לה הצלחה בדרכה החדשה.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה