״צה״ל מחוייב לתושבי הדרום יהעוטף״לפני זמן קצר הסתיים מפגש הרמטכ״ל, רב אלוף הרצי הלוי, עם ראשי רשויות ומועצות בדרום בחמ״ל עיריית אשקלון

דוברות העירייה

מדברי הרמטכ״ל: ״צה״ל מחוייב בצורה עמוקה מאוד ליישובי הדרום והעוטף, נעשה הכל כדי להחזיר את הביטחון והשגשוג באזור. במשך שנים צה״ל פועל בשותפות גדולה עם ההנהגה המקומית שהובילה את האזור הזה קדימה, ואנו מאמינים בכם מאד. 

הודות לחוסן של התושבים וגבורתם, נמשיך להילחם בכדי להביא ביטחון שיאפשר חזרה לישובים. צה״ל כולו, ואני באופן אישי ממוקדים רק במטרה אחת עכשיו, לנצח ולפרק את החמאס. לא עמדנו במשימה שלנו להגנת התושבים, ואנחנו אחראיים גם עכשיו לביטחון בהמשך. נזכור את שאירע, נלחם ולא נאפשר שאירוע כזה יקרה שוב״.

*ראש העיר אשקלון:* ״אני רוצה להודות לרמטכ״ל על המפגש החשוב הזה, על הסקירה הביטחונית וגם על האפשרות להשמיע את קולם של תושבי אשקלון, שמפגינים חוסן מעורר השראה וראויים לסיוע משמעותי יותר מהמדינה. לצד כל האתגרים שעומדים לפתחנו, אשקלון עיר חזקה, עיר צומחת ומפתחת ואנחנו נמשיך לצמוח, לפרוח ולהקים בית ועוד בית בעירנו. בשמי ובשם תושבי אשקלון, אנחנו עומדים מאחורי צבא ההגנה לישראל, מחזקים את מפקדי צה״ל, הלוחמות והלוחמים, וסומכים את ידינו שישלימו את משימות המלחמה - השבת השקט והביטחון לאזור והשבת החטופות והחטופים בשלום לביתם״.

צילום: סיון מטודי, דוברות עיריית אשקלון.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה