רואה חשבון, ד"ר אלי לחמני: רוב העסקים כלל לא יקבלו פיצויים והמעט שיקבלו יקבלו מעט מאודאם אתם עצמאים ולא הבנתם כמה פיצויים מגיעים לכם... אתם בחברה טובה, אף אחד לא יודע, גם לא הממשלה עצמה, גם לא מיטב רואי החשבון - הכל מבולבל, שום דבר לא ברור והבדיחה על חשבונכם

ד"ר אלי לחמני

העצמאים שלא ישנים בלילה מהפחד מה יהיה מחר, שלא יצפו לגלולת הרגעה ממשרד האוצר, להפך.

לפי מיטב הבנתו של הרואה חשבון ד"ר אלי לחמני - רוב העצמאים כלל לא יקבלו כסף!

לא מי שפתח עסק בשנתיים האחרונות, לא מי שמתחת לגיל 28, לא מי שיש לו חברה בע"מ, לא מי שהרוויח מעל סכום כזה ומתחת לסכום אחר, לא מי שהפסיד כסף ב 2018... וכנראה כל מי שאין לו כובע....

מי שכבר יקבל- יהנה מעד 7000 שקל בחודש - מזכיר לכם - עד 7000 שקל. כלומר הרוב יקבלו בין 2000-5000 שקל!

כלומר הרוב לא יקבלו בכלל ומהמעט שיקבלו - יקבלו בין 2000-7000 שקל....שהם כמו כוסות רוח למת.

הזוי, ממשלת ישראל שהתחייבה להעביר כסף לעצמאים רבים שזקוקים לו כמו אוויר לנשימה, יכולים ליהנות ממילים יפות אבל בעל המכולת מוכר בשקלים...טוב נו, אולי גם בדולרים אבל בטח לא באמצעות מילים, אפילו לא מילים של ראש ממשלה!

ד"ר לחמני נשמע מודאג -
"עצמאיים עוד יתאבדו בגלל המצב הכלכלי שהם נקלעו אליו,  או שיחלו במחלות קשות יותר מקורונה - בגלל הלחץ הנפשי.
לקוחות שלי לא ישנים בלילה.... המדינה חייבת בדין לעזור להם ולהעביר לכל העצמאים כסף חי! קודם שיעבירו ואחרכך שיתחשבנו אם מגיע או לא מגיע וכמה. המדינה חייבה עסקים לסגור את העסק שלהם והיא מחוייבת לתת להם מענה.

בעלי העסקים משלמים ביטוח לאומי כל השנה ויותר מהשכירים - עבור מה הם משלמים אם לא עבור רגעי משבר...

הכסף שנמצא בקופה הוא לא של ראש הממשלה ולא שר השרים - הוא של הציבור שמשלם כל חודש המון כסף כדי לקבל אותו בחזרה באמצעות שירות...עכשיו הוא לא מקבל שרות ולא מקבל את הכסף שלו, להפך כשקשה - נותנת לו הממשלה מכה נוספת, מכה שיכולה להיות נוק אווט!

הבילבול הוא הנורא מכל - אין החלטות, אין קריטריונים, אין סדר, אין אפילו לא מידע בסיסי. בתקופה כה מעורפלת האנשים זקוקים לוודאות והממשלה מפזרת חוסר וודאות מוחלט. אבל כותרות יפות שנשמעות טוב לציבור יש בשפע.

אמרו שיקלו בהלוואות ויאפשרו לקבל אותם דרך הבנקים - רק שזה היה יכול להיות נחמד אם היו מעדכנים את הבנקים - נכון להיום הם לא יודעים על מה מדובר.

וזה מפחיד להבין שמדובר בממשלה שלנו שכך היא מנהלת משבר, או יותר נכון מתנהלת ע"י המשבר.

אם הממשלה לא תתעורר מיד, היא תמצא עצמה מול עשרות ומאות אלפי זועמים על כי פרקו אותם במעמד צד אחד.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה