תגידו שלום לקיץ וליםלאחר כחצי שנה, מחר, שני 24.10.22 תסתיים עונת הרחצה; תחנות דלילה ובר כוכבא ימשיכו לפעול כתחנות חורף עד לסוף חודש נובמבר

צילום: אדי ישראל

מחר (שני), 24.10.2022, בהתאם להנחיות משרד הפנים, תגיע עונת הרחצה לשנת 2022 לסיומה בחופי הרחצה באשקלון.

במהלך עונת הקיץ, אלפי מתרחצים נהנו מחופיה של העיר והתקיימו בה עשרות אירועים בתחומים שונים ביניהם אירועי ספורט, אירועי ניקיון, הופעות בקרבת החופים ועוד.
לטובת שמירה על ביטחון התושבים, עיריית אשקלון תמשיך להפעיל שתי תחנות הצלה בחוף בר כוכבא ובחוף דלילה (תחנות 3 ו-5). התחנות יפעלו עד לתאריך 30.11.2022 בין השעות 07:00-17:00 וזאת על מנת לתת מענה לציבור המתרחצים הממשיכים לבקר בחופי אשקלון גם עם סיום עונת הרחצה הרשמית ברוב חופי העיר במטרה שיוכלו לרחוץ בים בבטחה ותחת פיקוח המצילים.
נזכיר, כי במדדי 'חוף נקי' של המשרד להגנת הסביבה לחודש ספטמבר האחרון דורגו החופים הלא מוכרזים של אשקלון כנקיים מאוד וזכו לציון המקסימלי של המדד.
עיריית אשקלון, באמצעות אגף תפעול ויחידת החופים, פועלים במהלך כל השנה במטרה לשמור על ניקיון החופים, המוכרזים והלא מוכרזים באשקלון, לאורך כל רצועת החוף בעיר. במסגרת המדד נבדק חוף אשקלון צפון, בקטע שבין חוף חופית עד לחוף המוכרז אשקלון והוא שזכה, כאמור, בציון נקי מאוד במהלך החודש האחרון.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה