תינוק בן חצי שנה ננעל ברכבמתנדב ידידים סייע בחילוץ תינוק כבן חצי שנה שננעל בשגגה ברכב באשקלון ״האמא והסבא עמדו ושרו שירים לתינוק מבעד לחלון הרכב הנעול״

דוברות ידידים

אתמול בשעה 8:08, התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות תינוק כבן חצי שנה שננעל בשגגה ברכב לעיני אמו וסבו, ברחוב מבצע משה באשקלון.

צמרת גבע, רכזת מתנדבות מחוז מרכז, ענתה לשיחה והוציאה קריאת חירום למתנדבי המרחב. אופיר אמסלם, מתנדב סניף אשקלון, נענה לקריאה, הגיע למקום ובאמצעות הציוד הייעודי שברשותו חילץ את התינוק בזריזות ובשלום, ללא גרימת נזק לרכב.

*אופיר מספר:* ״הייתי בנסיעה למקום העבודה, ומעט לפני היציאה מהעיר התקבלה קריאת החירום. שיניתי את יעד נסיעתי ומהרתי לכתובת האירוע. תוך כשתי דקות הגעתי ולנגד עיניי נגלה מחזה מרגש, האמא והסבא עמדו בסמוך לרכב הנעול ושרו שירים לתינוק מבעד לחלון הרכב. מיד התחלתי בפעולות החילוץ, ובזריזות וללא קושי הצלחתי לפתוח את דלת הרכב. האמא הוציאה את בנה, ובהתרגשות גדולה הודתה על התושיה. הסבא הוסיף ובירך את הארגון על העשיה החשובה״.

*בארגון ידידים שבים וקוראים להורים לאמץ כלל מפתח- קחו עמכם את מפתח הרכב תמיד • במקרה של נעילת רכב יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים: 1230 ללא כוכבית.*

אייל מרציאנו - דוברות ידידים
קרדיט תיעוד - ידידים
https://yedidim-il.org

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה