תשעה חשודים וארבעה עצורים במבצע משטרתי על חלפני כספיםמאז שעות הבוקר המוקדמות, פשטו לוחמי ובלשי משטרת ישראל באזור מרחב לכיש, על עסקים להמרת מטבע חוץ ושירותי הלוואות. אחד מהם מאשקלון

הבוקר פשטו לוחמי ובלשי משטרת ישראל במרחב לכיש על עסקים להמרת מטבע חוץ ושירותי הלוואות ודירות של חשודים במתן הלוואות בשוק האפור. סכומי כסף גדולים נתפסו, מחברות רישום הלוואות, רכבים ועוד. עוכבו 9 חשודים מהם נעצרו 4, חלקם משתייכים לארגוני פשיעה.

עם הינתן האות לפתיחת המבצע כנגד מקורות ההכנסה של גורמים המעורבים בפשיעה בדרגות שונות יצאו הבוקר לוחמי ובלשי יס"מ לכיש, לוחמי יחידת יואב, ומג"ב בשיתוף עם פקיד שומה חקירות מס הכנסה ירושלים והדרום והיחידה לביקורת ניהול ספרים ארצית לאשדוד, אשקלון (עצור 1), שדרות,קרית מלאכי וקרית גת.
במהלך המבצע נערכה פשיטה על 3 עסקים להמרת מטבע חוץ, שם נתפסו מחברות בהן נוהלו הרישומים כנגד לווים, כסף מזומן בסכום של מעל 150.000 שקל, צ'קים בסך של למעלה ממיליון ש״ח, מסמכים בנקאים,מחשבים וטלפונים ניידים.
בהמשך הגיעו הלוחמים לבתיהם של חשודים במתן הלוואות בשוק האפור, שם נתפסו מחברות ניהול ההלוואות, כסף מזומן ועוד.
עוד נמצא במהלך החיפושים כסף החשוד כמזוייף ושני כלי רכב.
מחר תבקש המשטרה להאריך את מעצרם של החשודים.
*המשטרה תפעל בכל האמצעים העומדים לרשותה כנגד המקורות הכלכליים של גורמים עבריינים, אשר פוגעים בבטחונן ובשלומו של האזרח הנורמטיבי.*

*קרדיט צילום-דוברות המשטרה*

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה