חלק ב: התביעה של אבי וקנין ויוסי קדוש נגד מינוי שמעוני לחברת אתריםאיתמר שמעוני התייחס אמש בהרחבה לתביעה שהגישו אבי וקנין סגן רה"ע העיר לשעבר ומספר שתיים של איתמר

איתמר שמעוני התייחס אמש בהרחבה לתביעה שהגישו אבי וקנין סגן רה"ע העיר לשעבר ומספר שתיים של איתמר במערכת הבחירות האחרונות ויוסי קדוש נגד מינויי של איתמר שמעוני למנכ"ל חברת אתרים, הסכסוך בין השניים לאיתמר החל מאז סיום מערכת הבחירות כאשר השניים טוענים שאיתמר שמעוני חייב להם סכום של 100 אלף שקלים ואבי וקנין טוען שהובטח לו שהוא יכנס למועצה במקומו של איתמר במקרה שהסיעה תקבל מנדט אחת. לטענות אלו התייחס איתמר שמעוני שאומרו "אפה החוזה הכתוב" ודרש מהשניים להציג את המסמכים הכתובים שברשותם אם ישנם.

עוד מעלה שמעוני תהיות מי ממן את התביעה כנגדו:  במסמך שהציג איתמר שמעוני פונה עו"ד אלון גורן שמייצג את יוסי קדוש בבקשה מעו"ד חיים כהן שימחק אותו מכתב התביעה שהוגש לבית המשפט זאת לאחר 3 חודשים שמנסה יוסי קדוש לשוחח עם עו"ד חיים כהן המייצג אותו, איתמר תוהה האם זה סביר שעו"ד שמייצג מישהו פונה אליו באמצעות עו"ד אחר כדי שימחק אותו מהתביעה? האם הוא לא יכול לפנות אליו ישירות? הרי הוא שכר אותו? עוד אומר איתמר איך יתכן שרק אחרי 6 שנים מבקשים השניים לבדוק את המינוי זאת לאחר שהתביעה בכלל קשורה לחברת אתרים הפועלת בתל אביב ואין לה קשר לאשקלון, עוד אומר איתמר שהוצע לו שאם הוא יתפטר מהמועצה הם ימשכו את התביעה נגדו. איתמר תוהה האם "אח של אבי וקנין (ברוך) התקבל להיות הממונה על פקחים ללא מכרז כאשר למכרז זה התקבלו אנשים עם מכרז, האם ברוך קשור לחברה של אלי דיין (של"ג) המעסיקה את בנו של יוסי קדוש? עוד אומר איתמר שמעוני שיש לו חומר רב בנושא" בסוף הדיון בנושא הציג איתמר שמעוני פרוטוקול ישיבת דירקטוריון אתרים שבו המשתתפים נותנים אמון מלא באיתמר ובפועלו.
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה