וקנין הגיש תלונה ברשם החברות נגד שמעונישבוע בלבד לאחר שחבר המועצה איתמר שמעוני ערך מסיבת עיתונאים וחשף אי סדרים לכאורה בעיריית אשקלון,

שבוע בלבד לאחר שחבר המועצה איתמר שמעוני ערך מסיבת עיתונאים וחשף אי סדרים לכאורה בעיריית אשקלון, וקנין מחזיר מלחמה, ממסמך שהגיע לידי "סטאר" עולה כי וקנין התלונן ברשות החברות נגד שמעוני, וקנין: "שמעוני עוסק בפעילות פוליטית בשעות העבודה" , שמעוני: "המציאות הזו אינה חדשה לי. מזה שנים רודפים אותי על שאני מעז לחשוף שחיתויות ולמתוח ביקורת על העירייה והעומד בראשה"

רמי טל - עיתון סטאר

מלחמת הכוחות בין חבר המועצה איתמר שמעוני לראש העירייה בני וקנין שברה שיאים ונראה כי וקנין מנסה לערער את בטחונו של שמעוני לאחר שזה הודיע כי תבע את וקנין דיבה.

לידי סטאר הגיע מסמך לפיו וקנין התלונן ברשות החברות הממשלתיות בטענה כי שמעוני עוסק בפעילות פוליטית בשעות העבודה בחברת "אתרים".

על פי הידוע, שמעוני קיבל השבוע מכתב מרפרנט החברה יונתן כהן ובו הוא נתבקש להגיב לתלונתו של וקנין. "נתקבלה תלונה מראש עיריית אשקלון מר בני וקנין הטוען כי אתה עוסק בפעילות פוליטית בשעות העבודה. נבקש לקבל התייחסותך", נוסח המכתב.

תלונתו של וקנין לרשם החברות באה לאחר מסיבת העיתונאים שערך שמעוני בשבוע שעבר בה הודיע כי  החליט לתבוע את וקנין דיבה לאור האשמותיו של וקנין בישיבת המועצה לפני מספר חודשים בה אמר כי חלק ממימון מערכת הבחירות שלו מומנו על ידי משפחה המוכרת כמשפחת פשע וחשיפתו לכאורה של שמעוני שאחייניתו של וקנין עובדת בעירייה שלא כחוק.

בשבוע שעבר רתח וקנין מזעם לאור הדברים שנאמרו במסיבת העיתונאים ושלח תגובה נזעמת למערכות העיתונים. בין היתר כתב וקנין "על דוכן העדים שמעוני יצטרך להסביר לציבור ולבית המשפט איך התמנה? מה בדיוק הוא עושה בחברת אתרים? מי מימן לו מערכת בחירות שעלתה במיליונים? מי עמד מאחוריו ועוד הרבה שאלות........ כל החומרים נמצאים בידי, הם ועוד הרבה הפתעות ייחשפו במהלך בירור התביעה בבית המשפט".

גורם המעורה בפרטים אמר לסטאר כי וקנין אף התקשר לראש עיריית תל אביב, רון חולדאי, והתלונן בפניו על פעילותו הפוליטית לכאורה של שמעוני בשעות העבודה.

אחד מחברי הדירקטוריון בחברת "אתרים" אמר לסטאר כי "המלחמה הפוליטית בין שמעוני לוקנין לא מעניינת והשניים צריכים להתמודד במישור הפוליטי ולא האישי. שמעוני עושה עבודה נהדרת בחברת אתרים ולזכותו יאמר כי החברה ביצעה עשרות פרוייקטים שהביאו את תל אביב לאחד המקומות התוססים בעולם. שמעוני ראוי לכל שבח לאחר שהצליח להוציא את החברה מגירעונות כספיים ולפתח את רצועת החוף, אני מציע לראש עיריית אשקלון להתמודד מול שמעוני בכבוד ולא לחפש מתחת לציציות, אני גם מאחל שלאשקלון יהיה איש נמרץ ובעל עשייה כמו שמעוני".

שמעוני עצמו לא ממש התרגש מתלונתו של וקנין והשבוע נראה במספר מפגשים עם פעיליו.

תגובת שמעוני: "המציאות הזו אינה חדשה לי. מזה שנים רודפים אותי על שאני מעז לחשוף שחיתויות ולמתוח ביקורת על העירייה והעומד בראשה. צר לי על שראש עיריית אשקלון, במקום להיות טרוד בפתרון מצוקות הביטחון, החינוך, הרווחה, התחבורה ועוד שורה של בעיות קשות עמן מתמודדים כיום תושבי העיר, מקדיש את כל זמנו ומרצו לחיסול חשבונות פוליטי. פעם מנופף בעתירה מופרכת לבג״צ, פעם בתלונות סרק לרשות החברות ופעם בהשמצות בישיבות מועצה. ראוי היה שוקנין יפנים כי נבחר לתפקידו לא כדי לחסל את איתמר שמעוני. אם זו הפכה להיות מטרת הקדנציה שלו, שישים את המפתחות וילך הביתה".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה