משחק כפול: גם אמרכל וגם נציב תלונות הציבורתחושת אכזבה נשמעה בקרב רבים כאשר נודע שנציב תלונות הציבור משה שמואל יבצע את התפקיד במקביל לתפקידו

תחושת אכזבה נשמעה בקרב רבים כאשר נודע שנציב תלונות הציבור משה שמואל יבצע את התפקיד במקביל לתפקידו כאמרכל בעיריית אשקלון  (אחראי על ציוד בנייני העירייה ושיפוצם וגם על הדואר), העירייה שלא החליטה עדין מה היקף המשרה למרות שיצא מכרז מפורט עם תנאים של ראש מחלקה  בתגובתה אומרת שהסידור הוא זמני אך מניסיון העבר מה שזמני נשאר קבוע.

ראשיתה של הסאגה החלה לפני כשלוש שנים בהסכם הקואליציוני של סיעת אחדות ישראל 

בהסכם הוסכם שימונה נציב תלונות הציבור בעיריית אשקלון תפקיד שעד הבחירה היה באחריותו של מבקר העירייה אריה גמליאל (שמבקרה גיסו של שמואל הנציב הנבחר). אך רק לאחר כשנתיים וחצי אחרי חתימת ההסכם לפני כחצי שנה יצא מכרז לתפקיד, למרות שהמכרז יצא לדרך העירייה לא מהירה לפרסם את תוצאות המכרז זאת לאחר שכל צד במערכת הפוליטית דחף את המועמד שלו לבחירה , במועצת העיר האחרונה הוחלט להביא לאישור במועצה את  משה שמואל ולא את יוסי טל  הנחשב למקורבו של רה"ע בני וקנין  דבר שהפליא רבים, באותה מועצה לא הוזכר בשום אמרה או רמז שמשה ימלא את תפקיד הנציב במקביל לתפקידו הנוכחי. כשנודע השבוע לגורמים פוליטיים שמשה ישאר בתפקידו הנוכחי והעיסוק בתפקיד נציב פניות הציבור תפקיד מאוד משמעותי וחשוב יהיה רק צדדי כעסו מאוד "איך יתכן שתפקיד כזה חשוב ימלא אותו אדם שבתפקידו הנוכחי אין לו זמן לגרד את הראש? זה זלזול בתפקיד ובתושבים, אם רצו למנות מזכירה לתפקיד אז למה הוציאו מכרז?" עוד נודע לאתר אשקלונט שאומנם משה ישאר בתפקידו הנוכחי , אך יקבל תגבורת בדמות מזכירה שתרכז את התלונות, מה שעוד ישתנה זה השכר שיגדל משמעותית. תגובת עיריית אשקלון בשלב זה יבצע משה שמואל את שני התפקידים במקביל כאשר בתום תקופת הניסיון שלו כנציב תלונות הציבור נבחן  את היקף התפקיד  ונחליט בהתאם.
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה