חנה ברחבת הבמות קיבל קנס של 500 שקליםתושב העיר מתלונן שחנה ברחבת הבמות המרכזית בסמוך לעירייה "זכה" לקבל קנס של 500 ש"ח, זאת למרות שהשער

תושב העיר מתלונן שחנה ברחבת הבמות המרכזית בסמוך לעירייה "זכה" לקבל קנס של 500 ש"ח, זאת למרות שהשער היה פתוח ואין שלט המורה על איסור חנייה.

[caption id="attachment_15578" align="alignright" width="300" caption="החנייה והקנס - רחבת הבמות - בשימוש פעם בשנה"][/caption] בעיות החנייה בסמוך לקניון גירון רק גוברת עם הזמן, משרדי העירייה הרבים, באי הקניון גירון באי בית המשפט באי סניף מגה והמצוקה חדשה שנוספה לפני כחצי שנה היא בניית בית המשפט החדש שבאה על חשבון החניות הפנויות שהיו באיזור עד לא מכבר, בעלי העסקים מתלוננים שהלקוחות נמנעים מלהגיע למקום בגלל מחסור בחנייה והסוחרים מדווחים על פגיעה בפרנסה. תושבים וסוחרים רבים הציעו בעבר להפוך את רחבת הבמות שמשתמשים בה אחת לשנה ביום העצמאות לרחבת חנייה עד שתסתיים בניית בית המשפט החדש, אך הצעה זו נדחתה בעבר ע"י העירייה. הסיבה היא ככל הנראה הרצון למלא את קופת העירייה בהכנסות מדוחות חנייה, הדוחות שתושבים רבים "זוכים" לקבל באותו אזור נאמדים במאות אלפי שקלים לשנה וככל הנראה אין פרנסי העיר ממהרים לאבד מקור הכנסה חשוב זה. יוסי תושב העיר שהגיע לאיזור הקניון והתקשה למצוא חנייה, מצא חנייה ברחבת הבמות "ראיתי את השער פתוח ולא ראיתי שום שלט האוסר את החנייה, הקנס שקיבלתי 500 שקל לא פרופרציונלי זה עלה לי יותר מהטיפול שיניים שבאתי לעשות". פניתי למבקר העירייה והוא אמר לי שאין באפשרותו לעזור, אני מתכוון להגיע לבית המשפט שהוא יכריע מי צודק. עיריית אשקלון בתגובה: המדרכה היא ציבורית והחנייה עליה אסורה, במקרה בו חונים על המדרכה, אין צורך בתמרור האוסר זאת משכך על אדם החנה על המדרכה מקבל דוח".

ניתן לראות את רחבת הבמות בצילום פנורמי לחץ כאן 

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה