איתמר שמעוני מתכנן קומפלקס בתי קולנוע ענק בנמל תל-אביבפרוייקט זה מצטרף למיזם אחר שמוביל שמעוני להקמת מתחם הקרנות ענק בנמל, כדוגמת הטיימס סקוור בניו-יורק

פרוייקט זה מצטרף למיזם אחר שמוביל שמעוני להקמת מתחם הקרנות ענק בנמל, כדוגמת הטיימס סקוור בניו-יורק - שמעוני: "אין שום סיבה שפרויקטים בסדר גודל שכזה לא יצאו לפועל גם באשקלון"

איתמר שמעוני, מנכ"ל חברת אתרים וחבר מועצת עיריית אשקלון, מתכנן בימים אלה הקמת קומפלקס בתי קולנוע בחלקו המזרחי של נמל תל-אביב, במתחם שרכשה באחרונה אתרים מהחברה לפיתוח תל-אביב.

בשבועות האחרונים מנהלת חברת אתרים משא ומתן עם חברת 'גלובוס גרופ' על הקמת מרכז קולנועי גדול במקום, דוגמת הסינמה סיטי ברמת השרון. איתמר שמעוני, מנכ"ל חברת אתרים, ויורם גלובוס, ואנשיו כבר ערכו מספר סיורים במקום במטרה לבחון את הפרוייקט, שעלותו מוערכת בעשרות מיליוני שקלים. גם חברת תיאטראות ישראל בבעלות משפחת גררנינגר, אינה פוסלת את האפשרות של כניסה לפרוייקט.

אתרים רכשה לפני כמה חודשים את השליטה ואת נכסי החברה לפיתוח תל-אביב שהייתה אחראית לחלק המזרחי של מתחם הנמל, והיא עומדת להפוך את המתחם המוזנח למוקד הבילוי והפנאי הגדול ביותר בישראל, בהשקעה של קרוב ל-100 מיליון שקלים.

פרוייקט זה מצטרף למיזם אחר שמוביל שמעוני להקמת מתחם הקרנות ענק בנמל תל-אביב, כדוגמת הטיימס סקוור בניו-יורק. אתרים צפויה להקים במקום מתחם הקרנות ותרבות לילי, כאשר הנמל יחבור בחלקו הצפוני למתחם יריד המזרח, מתחמי התערוכה הישנים. שלב א' של העבודות כבר החל בחודש שעבר. בכוונת שמעוני לקיים במתחם אירועי תרבות, הופעות רוק, תערוכות אמנות, וידאו ארט ועוד.

איתמר שמעוני: "כתושב אשקלון וכמי שמכיר מקרוב את העיר ואת הפוטנציאל הטמון בה, אני מאמין שעם ראייה קדימה, חזון ובעיקר רצון, פרויקטים בסדר גודל שכזה, יכולים לקרום עור וגידים גם באשקלון. אין שום סיבה שיזמים המסוגלים להקים מתחמי בילוי הסוג הזה, לא יגיעו לעיר. צריך רק לגרום להם להאמין בפוטנציאל של אשקלון, ולממש אותו הלכה למעשה".

[caption id="attachment_15621" align="aligncenter" width="448" caption="הדמיית מתחם יריד המזרח, האם גם באשקלון יכול לקום מתחם כזה?"][/caption]
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה