שלומי ברששת הגיש תלונה במשטרה נגד רמי טלמנהל מחלקת הפיקוח בעיריית אשקלון שלומי ברששת הגיש תלונה במשטרה נגד העיתונאי רמי טל. היחסים בין רמי

מנהל מחלקת הפיקוח בעיריית אשקלון שלומי ברששת הגיש תלונה במשטרה נגד העיתונאי רמי טל.

היחסים בין רמי טל לבין עיריית אשקלון מתוחים במיוחד ובימים אלו אמור להיפתח בבית המשפט תביעת דיבה ההדדיות בין רמי טל מצד אחד ודובר עיריית אשקלון יוסי אסולין ורה"ע בני וקנין כאשר כל צד מאשים את האחר בלשון הרע.

נזכיר רק  רמי טל וגם שלומי ברששת שירתו במשטרה, כך שכל צד בטוח בצדקתו. באחד מטורי הדעה שמפרסם רמי טל בעיתון סטאר הוזכר פרשיה שפקחי העירייה רדפו אחרי חמור, באותו קטע לא הוזכר שמו של שלומי ברששת במפורש  אך האחרון חש נעלב מאותו טור, בגין זאת הגיש בשבוע שעבר שלומי תלונה במשטרה בגיל "העלבת עובד ציבור". בתגובה אומר רמי טל: שמקשר בין תביעת הדיבה של ראש העיר והדובר להגשת התלונה במשטרה "כמו שהדובר  וראש העיר תבעו אותי גם כאן אני לא מתרגש" "אני בטוח בצדקת דרכי במאת האחוזים, כך שאני לא מתרגש משום תלונה דבילית,  לא יעזור לא לרה"ע ולא לדובר ולא למנהל הפיקוח שמנסים לסתום לי את הפה".

הטור שגרר את התלונה במשטרה

מי החמור?

בשבוע שעבר פורסם בתקשורת המקומית סיפור מעניין שאולי יכול לתת חומר למחשבה למחלקת הפיקוח בעיריית אשקלון. שלושה חמורים שהפרו את שלוותם של התושבים עשו ככל העולה על רוחם והתפרעו ברחובות העיר.

זה החל בשדרות דרום אפריקה, כשתושבים דיווחו שהחמורים פלשו לחצר ביתם והמשיך בזה ששלושת החמורים דהרו בכביש הסואן וסיכנו את חיי הנהגים. גדוד של פקחים בראשותו של מנהל המחלקה שלומי ברששת הוזעק למקום וכמו במבצע צבאי החל מרדף אחר שלושת המסתננים.

שעה ארוכה ניסו הפקחים ללכוד את השלושה שהגיעו עד לשכונת הסיטי למורת רוחם של הפקחים. השורה התחתונה, שלושת החמורים נלכדו, אך פקח אחד נפצע בצלעותיו מבעיטות אחד החמורים. ולמה אני מספר לכם את הסיפור הזה? אילו במחלקת הפיקוח היו לוכדים את אחד החמורים בעיריית אשקלון, מספיק חמור אחד מכל העשרה שקיימים, כל המרדף הזה ופציעתו של הפקח היו נמנעים.

לכידתו של אותו חמור לא הייתה מלווה במרדפים, חסימת צירים, סיכון חיי אדם ופציעתו של פקח, זה היה נגמר מקסימום בחומר כימי שבסך הכל היה גורם להפריד בין ישבנו לכסא. למה? כי אותו אחד (או יותר) גרם לכך שברחובות אשקלון ישוטטו שלושה חמורים באין מפריע.

אילו אותו אחד היה אוכף באופן נחרץ גידול חמורים או חיות בחצרות בתים ללא פיקוח ווטרינרי, פציעתו של הפקח וגיוס כל כך הרבה פקחים היה נמנע. אילו אותו אחד היה דואג לעקור מהשורש את תופעת גידול סוסים וחמורים באין מפריע בחצרות הבתים, והיה דואג לפינת חי בפיקוח ווטרינרי בעיר כנראה שלא היינו רואים חמורים משוטטים ברחובות כמו בארצות העולם השלישי.

אני מעריך ששלושת החמורים הללו נמלטו מאחת האורוות בשכונת גבעת ציון הידועה לשמצה בכמות האורוות בחצרות הבתים ובכמות החיות שמגדלים שם מבלי שמישהו במחלקת הפיקוח ינסה לאכוף את החוק, למה? כי בדרך כלל מדובר בבעלי בית אימתניים שלא אחת איימו על הפקחים שמא יעזו לעשות מעשה. אני פוסל על הסף אם מישהו מכם קוראיי היקרים חושב ששלושת החמורים פלשו לכאן מעיר אחרת, כי מי החמור שירצה להיכנס לעיר כאשקלון. שורה תחתונה, שלושה חמורים נלכדו, פקח אחד פצוע וחמור אחד לפחות עדיין ממשיך להשפיע על איכות חיינו.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה