אישור התקציב במועצת העיר: בין שוויץ לאופקיםאישור תקציב העירייה לשנת 2012 לא אכזבה ולא מבחינת התוכן, העימות הנצחי והמסורתי בין רה"ע לחבר המועצה

אישור תקציב העירייה לשנת 2012 לא אכזבה ולא מבחינת התוכן, העימות הנצחי והמסורתי בין רה"ע לחבר המועצה איתמר שמעוני ריכז את מרב העניין.

 בישיבות מאין אלו של אישור תקציב הכל סגור מראש והמועצה בדרך כלל מתכנסת רק לאשר פורמלית את ספר התקציב, אך לא כך באשקלון שכל ישיבת מועצה היא הצגה בפני עצמה. בתחילה נראה שהצופים הרבים שבאו לצפות במחזה הרגישו מאוכזבים מחוסר "האקשן" אך לצופים הרבים שמילאו את אולם הכינוס בקומה הרביעית בבניין העירייה לא חזרו לביתם מאוכזבים. ראש העיר בני וקנין סקר לחברי המועצה את תוכניות העירייה לשנה הבאה ולא חסך בתיאורים ציוריים ואופטימיים לקראת השנה החדשה, לצופה מהצד נראה שרה"ע מתאר במשקפיים ורודים את עתיד העיר, בין התוכניות הרבות שהציג, תוכנית לבניית משכן לאומניות הבימה בתקציב של 25 מליון שקלים, התחדשות מגדל בתקציב של 65 מיליון, נוי וחזות העיר בתקציב של 65 מיליון, סלילת כבישים 47 מיליון ועוד. לצופה מהצד נראה שהעיר מתקרבת בצעדי ענק לעיר ציורית בשוויץ. לעומתו איתמר שמעוני צייר תמונה קודרת על מצב העיר באומרו שהעיר יותר קרובה לאופקים מאשר לתל אביב, בנוסף איתמר טען שפרוייקטים שמתוקצבים מידי שנה לא מבוצעים, בתגובה לאמרה של ראש העיר ששנה הבאה יחל הפיתוח של אזור התעשייה הצפוני וכפר הגולף איתמר אמר שאותם סיפורים הוא שומע מהבר מצווה שלו. אורן שני העלה שלל הסתייגויות בין השאר ביקש אורן להעביר את תקציב משכן לאומניות הבמה לטובת מיגון מוסדות החינוך רה"ע השיב ואמר שישנו תקציב על סה"כ 24 מיליון שקלים שהממשלה צריכה להעביר לטובת הנושא בתגובה אמר אורן שאם התקציב יעבור והמיגון יבוצע הוא מוכן להתערב שאם המיגון יבוצע ואם  יצבע את שערו באדום. איתמר שמעוני ורה"ע בשלב מסויים החלו להתקוטט מילולית ורה"ע הורה להוציא את איתמר שמעוני מישיבת המועצה איתמר סירב והבלאגן חגג.
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה