ועדי השכונות העניקו ליורם שפר אות הוקרה על פעילותו למען השכונות חבר המועצה יורם שפר הוא יקיר השכונות: מנהלת ועד השכונות באשקלון החליטה להעניק לו אות הוקרה על

 חבר המועצה יורם שפר הוא יקיר השכונות: מנהלת ועד השכונות באשקלון החליטה להעניק לו אות הוקרה על פעילותו למען השכונות. במנהלת מציינים שפר הוא היחיד מבין חברי המועצה שקשוב להם. "הייתי ממליץ לכל חברי המועצה ללמוד בבית הספר שנקרא יורם שפר" אמר משה פישר יו"ר מנהלת השכונות.

"יורם הוא האוזן הקשבת שלנו וגם המבצע של הבקשות שלנו", מסביר משה פישר את הנימוקים להענקת האות. יורם עובד בשקט ובענווה הוא אינו גאוותן. יורם עוזר לנו רבות בנושא איכות הסביבה, אם בהדרכות ואם זה בפועל. [caption id="attachment_15815" align="alignright" width="300" caption="משה פישר מעניק את אות ההוקרה ליורם שפר"][/caption] ברגע שאני מגלה מפגע סביבתי ניקיון או תשתית לגינון אני משוחח עם יורם והוא מטפל בזה. דיברנו איתו על הזנחה מתמשכת בטיפוח גן בנווה אילן,והנה העניין מטופל. הוא אינו רושם את הטענות שלנו ומותח אותן כמו מסטיק ועל כך מגיע לו ישר כח". פישר כינס את חברי הועד,ערך מגבית קטנה ויחד קנו לו מגן הוקרה. "באזור שאני מתגורר הוא טיפל לא מעט", אומר אריה נחום אומר יו"ר מנהלת נאות אשקלון אריה נחום, "רק באחרונה הוא טיפל בפינוי חוות הסוסים,כדי למגר את המפגע התברואתי והכתם של השכונה כדי לקדמה". פישר מדגיש את זמינותו של שפר בכל עת "יורם דחף במלוא העוצמה והמרץ בעיר את תחומי איכות הסביבה. "אני בכל אופן מרוצה מהדבר הזה ואני מניח שגם חברי למנהלת סבורים כך"אני תמיד יכול להתקשר אליו בכל שעות היממה ואם הוא איננו עונה מיידית הוא שולח הודעה וחוזר אלי מיד כשמתפנה,דבר שלא מאפיין בדרך כלל בפרט נושאי משרה ציבורית". אמר פישר.  
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה