עיריית אשקלון תחלק מלגות למורים מאשקלון לשנה"ל תשע"ב 2011-2012עיריית אשקלון, במסגרת פעולותיה להעלאת רף ההשכלה והדרגה האקדמית של המורים תחלק החל מהשנה  למורים

עיריית אשקלון, במסגרת פעולותיה להעלאת רף ההשכלה והדרגה האקדמית של המורים תחלק החל מהשנה  למורים בעיר שמלמדים בבתי ספר על יסודי מלגות השתתפות בשכר לימוד, ללומדים לקראת תואר אקדמי

על פי התוכנית שיזם חבר המועצה בוריס מנור  יחולקו מלגות למורים שלומדים לקראת תואר אקדמי שאינו תואר בחינוך או במקצוע הוראה. יצויין כי  המלגה מיועדת אך ורק למורים שהם מורים בפועל או בחל"ת ומיועדת אך ורק למורים שהם סטודנטים פעילים(שלומדים בפועל בשנה"ל תשע"ב). המלגה היא חד-פעמית לתואר. מורים בתי ספר על יסודיים.

[caption id="attachment_16015" align="alignright" width="300" caption="חלוקת מלגות - מעשה יפה"][/caption]

בני וקנין, ראש העיר אשקלון  אמר כי "המטרה העיקרית היא לחזק את המורים ולהכשיר אותם ולחזק את  השכלתם ברמה האקדמית בתחומים בהם עוסקים ותעניק למורים עוד כלים במסגרת מערכת החינוך בה הם פועלים".

"הזכאות להגשת בקשה למלגה בשנת תשע"ב תיקבע על פי הקריטריונים שלהלן ובכפוף למגבלות התקציב" אומר מנור .

סדר חלוקת המלגות ייעשה על פי סדר הקריטריונים הבאים:

גובה המלגה 3,000 ₪  למורים  שלומדים לקראת תואר M.A    או M.Ed   בחינוך או במקצוע הוראה (במקצוע ההוראה שלו או במקצוע הוראה אחר לקראת הרחבת רישיון הוראה), והוא סטודנט פעיל בשנת הלימודים תשע"ב, ובתנאי שהוא לומד במוסד בעל הכרה או רישיון פעולה של המועצה להשכלה גבוהה.

מלגה על סך 3000 ₪  למי  שלומד לקראת תואר B.A  או B.Ed    בחינוך או במקצוע הוראה, והוא סטודנט פעיל בשנת הלימודים תשע"ב באוניברסיטה ישראלית או במכללת הוראה שיש לה הכרה או רישיון פעולה של המועצה להשכלה גבוהה.

מלגה על סך 3000 ₪ זכאי גם מורה שהחל את לימודיו לתואר דוקטור, ועודנו דוקטורנט פעיל ומן המניין במוסד מוכר ע"י המועצה להשכלה גבוהה ומשרד החינוך, רשאי לפנות אל המחלקה רק לאחר שקיבל הצעת מחקר מהמוסד שהוא לומד בו.

מלגה על סך 3000 ₪ זכאי גם מורה שלומד לקראת תואר M.A או B.A בחינוך או במקצוע הוראה והוא סטודנט פעיל בשנת הלימודים תשע"ב בלימודים מרחוק (D.L) במוסד מוכר ע"י משרד החינוך.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה