חייל מאשקלון נעדר מעל ל24 שנה!!!! דניאל בואצ'י מאשקלון יצא במרס 1987 בדרכו לבסיס צריפין, ומאותו יום עברו 24 שנה מאז נעלמו עקבותיו.

 דניאל בואצ'י מאשקלון יצא במרס 1987 בדרכו לבסיס צריפין, ומאותו יום עברו 24 שנה מאז נעלמו עקבותיו.  במשך שנתיים נערכו החיפושים באמצעות המשפחה,המשטרה ויחידת איתן (יחידת הנעדרים של צה"ל)  אך מאז נותרה המשפחה לבדה,ההורים נפטרו משיברון לב מצפייה לשוב הבן האובד, המשפחה מבקשת שיכירו באחיהם דניאל כחייל שמקום קבורתו לא נודע , פרשיה עצובה ללא פרק סיום. אין ילד או מבוגר במדינה שלא מכיר את השמות "רון ארד" "גיא חבר" "מג'די חלבי" אך ישנו עוד נעדר אשקלוני שהצבא ועם ישראל שכח: בחודש מרס 1987 נעלם החייל דניאל בואצ'י, בן 18, מאשקלון. בואצ'י היה בדרכו לבסיס צריפין שם עבר קורס מכונאי נגמשי"ם וטנקים. מאז יצא באותו יום לבסיס ללא נשק , מעולם לא חזר. לאחר 17 שנים של חיפושים בשנת 2004 בעקבות התערבותו של חבר הכנסת גלעד ארדן

(המשמש כיום השר להגנת הסביבה)  בפנייה לסגן שר הביטחון דאז זאב בוים ז"ל התברר כי במשך השנים, הצבא כלל לא חיפש אחריו, מכיוון שדניאל בזמן ההעלמות היה עריק. [caption id="attachment_15293" align="alignright" width="224" caption="בתמונה: דניאל בואצי, מי שמע? מי ראה? עברו מאז 24 שנה"][/caption] אחיו של בואצ'י, פנחס, מספר כי "יומיים לאחר שדניאל נעלם בעקבות מידע שהגיע , צה"ל שלח איש מילואים שנסע איתנו לאילת לחפש אותו.אך החיפושים לא נשאו פרי ומאז לא שמענו מאומה לא מצה"ל ולא מהמשטרה", 7 שנים מאז הפנייה של ח"כ גלעד  ארדן לסגן שר הביטחון זאב בוים ז"ל לא התחדש מאומה ותיק ההיעדרות של דניאל עבר למחלקת הנעדרים במשטרת ישראל. ישראל בואצ'י האח הבכור שבמהלך ההיעדרות היה בעל משפחה עם 5 ילדים עזב את מקום עבודתו ובמשך שנתיים ביחד עם אביו חקי ז"ל חיפשו את דניאל בכל רחבי הארץ כשהתקווה לאיתורו נתנה להם את הכוח להמשיך לחפש ,החיפושים עלו למשפחה הון ואביו של דניאל שהיה פנסיונר של חברת בנייה הוציא את כל חסכונותיו על החיפושים, המשפחה פנתה לגורמים רבים וניזונו משמועות לפיהן דניאל נראה באילת או במקומות אחרים, שנתיים תמימות נערכו החיפושים ע"י המשפחה אך מאמצי החיפוש לא העלו דבר והמשפחה שמימנה את החיפושים מכיסה אך לאחר שכל המשאבים הכספיים נמוגו נאלצה המשפחה להפסיק את החיפושים. בצר להם פנתה המשפחה למיסטיקנים רבים שנתנו למשפחה שביב של תקווה כאשר טענו שדניאל חי , המיסטיקנים הפנו את המשפחה ממקום למקום כדי לחפש אחרי דניאל, אך המאמצים עלו בתוהו ועד היום לא התקבל שום רמז או אדם שראה את דניאל ברבות השנים, פנחס אחיו של דניאל אומר " כאלו בלעה אותו האדמה, שום רמז ושום כלום לא התקבל במשך 24 שנה על מקום הימצאו" אב המשפחה נפטר לפני מספר שנים, "משברון לב ומצער", כפי שאומר האח ישראל. ובשנה שעברה (2010) גם האם אילנה ז"ל מתה משברון לב, "אמי ואבי ז"ל תמיד השאירו את הדלת פתוחה כל שעות היממה בתקווה שדניאל יחזור, תקווה שמשך השנים רק העיקה עליהם ולבסוף הם נפטרו משיברון לב, חוסר הידיעה והתקווה הם אלו שגרמו למות הורי, מוות שנגרם בייסורים קשים, הפצע הפתוח הזה לעולם לא יגליד" המשפחה מבקשת מהמדינה שיכירו באחיהם דניאל בואצ'י כחייל שמקום קבורתו לא נודע לפנים משורת הדין כדי להקל ולו במעט על כל הייסורים שעברה המשפחה ברבות השנים "אנחנו כבר 24 שנים חיים באי וודאות, ההורים שלנו נפטרו משיברון לב והפצע לא הגליד,הכי כואב לנו שפשוט מתעלמים מאיתנו ולא מכירים בדניאל כחייל שרצה לחזור פשוט לבסיס ומאז נעלם".  
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה