העוקצים הקולומביאנים פעלו גם באשקלוןבתחקיר כולבוטק ששודר אמש (ב) בערוץ 2 הוברר, שכנופיה של קולומביאנים מקצוענית במיוחד פעלה באשקלון

בתחקיר כולבוטק ששודר אמש (ב) בערוץ 2 הוברר, שכנופיה של קולומביאנים מקצוענית במיוחד פעלה באשקלון במשך מספר ימים בעיר ועקצה תושבים רבים.

כנופיית התיירים שביקרה בערים רבות בארץ לא שכחה לבקר בעיר התיירות אשקלון,במקום להוציא כספים היא לקחה כספים.

המקרה הראשון: בתאריך 02.11.11 יוסי תושב אשקלון שיצא מבנק דיסקונט במגדל עם סכום של 43.500 שקלים ארבו לו חברי הכנופיה ליד מכוניתו אחרי שפינצרו את גלגלי הרכב פנו אליו חברי הכנופיה והזהירו אותו שיש פאנצר בעקבות זאת יצא יוסי מהרכב, ברגע שיצא יוסי מהרכב אישה מחברות הכנופיה פתחה במהירות את דלת הרכב ולקחה את התיק המכיל את הכסף. לדברי סנ"צ חיים בובליל מפקד משטרת אשקלון מקרה דומה שכשל התרחש מספר ימים קודם, כאשר אותה חבורה ניסתה לבצע את אותו תרגיל לשוטר לשעבר אף השוטר לשעבר שהבין את גודל הסכנה העדיף להמשיך לנסוע עם הפאנצר ובכך הציל את כספו. המקרה השני המתועד: בתאריך 28.10.11 תושבת העיר שברשותה סכום גדול של כסף בתיקה, ערכה קניות בסניף סופרמרקט גדול בעיר, תושבת העיר הערנית הרגישה שעוקבים אחריה ופנתה לקב"ט החנות והתריעה שהחבורה עוקבת אחריה, חברי הכנופיה שהרגישו שנחשפו מיהרו להסתלק. ניתן לשער שעוד תושבי העיר נעקצו בידי אותה כנופיה ולא הגישו תלונה במשטרה.
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה