חיה כהנא טבקול נבחרה לתפקיד מנהלת אגף תעשייה מסחר ותיירות לאחר כשמונה חודשים שתפקיד הממונה על אגף והתעשייה, מסחר ותיירות באשקלון לא היה מאויש לאחר התפטרותה

 לאחר כשמונה חודשים שתפקיד הממונה על אגף והתעשייה, מסחר ותיירות באשקלון לא היה מאויש לאחר התפטרותה המפתיעה של הממונה איריס ליבוביץ נבחרה מנהלת אגף חדש חיה כהנא טבקול.

[caption id="attachment_23776" align="alignright" width="448"] כהנא טבקול "מאמינה בפוטנציאל הצמיחה של אשקלון "[/caption]

כהנא טבקול, תושבת אשקלון אם לשני ילדים (חייל ותלמידת תיכון) בעלת תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בניהול איכות (האוניברסיטה העברית) ותואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב (אוניברסיטת חיפה), ותק של 20 שנות עבודה בתעשיית ההייטק והתעשייה המסורתית בתפקידי ניהול (ניהול התפעול, ניהול פרויקטים, לוגיסטיקה, איכות ועוד).

כהנא נבחרה לאחר שלפני למעלה מ- 5 חודשים פורסם מכרז שבו התחרו  כ- 30 מועמדים, בניהם מנהל מט"י אשקלון מוטי אריאל שלא זכה בתפקיד, לאחר דחיות רבות בפרסום תוצאות המרכז  היום הוכרזה המנצחת, ככל הנראה ניתן משקל נוסף להיות של כהנא אישה זאת מאחר שהממונה הקודמת שהתפטרה הייתה גם אחראית על מועצת הנשים בעירייה והתפקיד שמולא בהתנדבות ולא אויש מאז זאת לאחר  ששום עובדת בעירייה שהוצא לה התפקיד סירבה לקבל את התפקיד ללא תוספת בשכר.

כהנא טבקול לאחר פרסום התוצאה אמרה  "מאמינה בפוטנציאל הצמיחה של אשקלון – ביזמות, בתעשייה, במסחר, בעסקים קטנים כגדולים, בתיירות, נופש ותרבות.  רואה ביצירת מקומות עבודה חדשים ותעסוקה הוגנת התומכת בחינוך איכותי כבסיס ליצירת איכות חיים עירונית מהנה, תוססת ותרבותית. "גדולה מלאכה שמכבדת את בעליה"

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה