הפגנה נגד הפסקת אש באשקלון : "לא להפסקת המבצע"אחרי עוד יום קשה של גראדים שעבר על אשקלון שגרמו לפצוע קשה ופגיעה ישירה בדירה קבוצת של 50 תושבים

אחרי עוד יום קשה של גראדים שעבר על אשקלון שגרמו לפצוע קשה ופגיעה ישירה בדירה קבוצת של 50 תושבים שהתארגנה בספונטניות להפגנה  אומרים לא להפסקת אש בעזה.

הכל החל הערב (ד) כאשר מספר חברים בפייסבוק הפיצו מכתב שרשרת שמזמין את התושבים לבוא ולמחות נגד הכוונה של הממשלה להכריז על הפסקת האש, המפגינים קבעו להתאסף בשעה  22:00  מול קניון חוצות. אבי אחד  ממארגן=ני ההפגנה אומר "כל  ההתארגנות החלה   בספונטניות, כאשר שמענו על הכוונה להפסיק את המבצע לפני שהכנו בחמאס  לא יכולנו להבליג, כבר מספר שנים אנחנו צריכים לסבול את הגראדים מעזה והשבוע האחרון לא יצאנו מהבתים היינו מוכנים גם לשבת עוד חודש במקלטים העיקר לסיים את זה אחת ולתמיד, לפי מה ששמענו בתקשורת הפסקת האש היא חזרה למצב הקיים שעוד חודש חודשים שוב יעופו גראדים מעל הראש". עו"ד אבי עייש שגם שמע על ההפגנה דרך הפייסבוק אמר "אני מצפה מביבי לקיים מה שהוא אמר וזה מיגור החמאס". עוד מפגין בשם שרון אמר "אם היו מודעים לפני אני בטוח שחצי אשקלון הייתה מגיעה, זו בושה להפסיק את המבצע  באמצע".
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה