הקואליציה מתרחבת: יורי זמושצ'יק מצטרף לקואליציהיורי זמושצ'יק חבר מועצת העיר אשקלון הצטרף השבוע לקואליציה העירונית וישמש כממונה על איכות השירות

יורי זמושצ'יק חבר מועצת העיר אשקלון הצטרף השבוע לקואליציה העירונית וישמש כממונה על איכות השירות לתושבי העיר אשקלון. כניסתו לקואליציה הייתה לאחר מו"מ ארוך בינו לבין ראש העיר. בני וקנין "שמח על הצטרפותו הוא איש רציני והגון", האופציה מתכווצת  לשני חברים איתמר שמעוני ואורן שני לעומת 19 חברים בקואליציה.

 זמושצ'יק  שימש בעבר כסגנו של ראש העיר וקנין בכהונתו הקודמת  ,  בבחירות האחרונות בחר ראש העיר וקנין בסופיה ביילין כסגניתו וזמושצ'יק  הפגוע עבר לספסלי האופוזיציה, לפני כשנה נרשמה תקרית קשה בינו לבין רה"ע כאשר  זמושצ'יק  באחת מישיבות מועצת עיריית אשקלון ביקש יורי זמושצי'יק חבר מועצת העיר לדבר על מכתב שכתב לראש העירייה ובו הוא הביע חשש שמא תגלוש העירייה להתנהגויות שיש בהן שחיתות. ראש העירייה הודיע כי כבר התייעץ עם עורכי דין וכולם בדעה שיש עילה לתבוע דיבה את זמושצ'יק, דבר שלא יצא לידי מימוש.

[caption id="attachment_24019" align="alignright" width="448"] יורי זמושצ'יק ורה"ע בני וקנין[/caption]

בין זמושצ'יק לבין ראש העיר אשקלון בני וקנין  וממלא מקומו שלמה כהן התנהל משא ומתן ממושך על כניסתו לקואליציה ולאחר שהצדדים הגיעו להסכמה על נושאים רבים, לרבות העקרונות וההצעות לשיפור איכות השירות, שתושבי העיר אמורים לקבל.   זמושצ'יק הסביר: "החלטתי להצטרף לקואליציה ומבקש להדגיש כי עקרונותיי והשקפות החיים שלי לא השתנו אני עדיין משוכנע שאופוזיציה, חשובה והכרחית  להתפתחות והתקדמות של החברה, לעיר והמדינה, אבל היא צריכה להיות בונה ולא אגרסיבית משני הצדדים".

זמושצ'יק : " אין ספק שניסיוני ארוך הטווח בעבודתי במועצת העיר אשקלון, והידע המקצועי הובילו אותי למסקנות הבאות שהמשימה העיקרית היא : שיפור שיטות העבודה בעירייה להשגת הבנה הדדית ויחסי ידידות עם תושבים. גישה כזו לא רק שתסייע לשרת יותר טוב את תושבי העיר, אלא גם השימוש בחוכמתם ,ניסיונם והאנרגיה  שלהם, יפעל לטובתם (כולל גם אנשים צעירים וגם אנשים מנוסים, חלקם גמלאים). תנאי מוקדם של גישה זו היא לקבל תגובה (משוב) מהתושבים  וניתוח התגובה הזו. טכנולוגית הניהול הזו בנויה על טכנולוגית השירות  האינטרסים והצרכים של האדם -   הצורה הטובה ביותר של הממשל, היא יצירתית. כל שעלינו לעשות - שותפות גורל בין העירייה לבין תושביה, ולהציב את העיר אשקלון כדוגמא ודגל לניהול דמוקרטי של עניני העיר".

עוד אומר זמושצ'יק כי "בחירתי להיות בקואליציה או באופוזיציה נקבעת לא על פי אינטרסים אישיים ואפילו לא על סמך יחסים  סובייקטיביים. בחירתי  תלויה בעיקר מפונקציה, שאני יכול לעשות את הטוב ביותר עבור תושבי העיר שלי באותו הרגע. אשמח אם  הדבר יתאפשר עבורי עכשיו - בעמדה של הממונה על איכות השירות של תושביהעיר אשקלון".

ראש העיר אשקלון בני וקנין בירך  את זמושצ'יק על כניסתו לקואליציה ואמר כי "אני מכיר שנים רבות את זמושצ'יק הוא היה סגן שלי בעבר ואני מכיר ביכולותיו האישיות. הוא איש רציני הגון ופועל תמיד לטובת הציבור אוני שמח על הצטרפותו ואין לי ספק שיעשה עבודה טובה בקואליציה"

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה