עשרות בלוני גז חשודים כגנובים נתפסו בפעילות משטרת אשקלון עשרות בלוני גז חשודים כגנובים נתפסו בפעילות משותפת של בלשי משטרת אשקלון ומשרד האנרגיה . החשוד תושב

 עשרות בלוני גז חשודים כגנובים נתפסו בפעילות משותפת של בלשי משטרת אשקלון ומשרד האנרגיה . החשוד תושב העיר, בשנות השלושים לחייו נעצר לחקירה.

בלוני גזלפעילות קדמה עבודת מודיעין במהלכה הצליחו השוטרים להתחקות אחר שני בתים בהם הוחזקו בלוני הגז.

ביום שני, עם בוקר, הגיעו צוות בילוש של תחנת אשקלון בפיקוד מפקח חי עוזר ומפקח ינון מדמוני לצד צוות ממשרד האנרגיה, לביתו של החשוד . בחיפוש שערכו נתפסו כמאה בלוני גז החשודים כגנובים שאוחסנו בחצרות שני הבתים שברשותו.

בלוני הגז הוחרמו על ידי משרד האנרגיה והחשוד נלקח לחקירה, בה הודה במיוחס לו. עם תום חקירתו נכלא , והיום יובא להארכת מעצרו בבית המשפט.

מפקד תחנת אשקלון סנ"צ חיים בובליל התייחס לאירוע : "אנו רואים בחומרה רבה כל שימוש במיכלי גז באופן פרטי שאינו מוסדר, נוכח הסיכון הגבוה הנשקף משימוש שכזה לחיי אדם. הפעילות היזומה שבוצעה היא סנונית ראשונה למבצעים רבים שעוד יבוצעו כדי למגר את הפעילות הפרטית במיכלי גז".

השוטרים ארבו לגנב שארב לבעלי כלי הרכב

[caption id="attachment_20818" align="alignright" width="300"]היכל התרבות אשקלון היכל התרבות אשקלון[/caption]

חניון כלי הרכב הסמוך להיכל התרבות באשקלון קרץ לגנב . על פי החשד ,החשוד  סקר את המכוניות בחניון, שעה שהוריהם מיהרו עם הילדים להצגה , בחפשו אחר תיקים או דברי ערך שהושארו ברכב,  כלי רכב בהם איתר אוצרות  "זכו" לביקורו של הפורץ  .

במשטרת אשקלון נערכו לפעילות במקום , לצד עבודת מודיעין וחקירה במטרה להתחקות אחר החשוד. ואכן במארב מתוכנן של הבלשים דוד לסרי וליאוניד בלנקי , נתפס החשוד "על חם" שעה שפרץ לרכב.

המשך חקירה הובילה את החוקרים למצלמת אבטחה נוספת שתיעדה אותו שעה שמשך כסף בכרטיס אשראי גנוב .החשוד תושב העיר בשנות השלושים נכלא להמשך חקירה , בהליך מזורז הוגש כנגדו ביום שני  כתב אישום באמצעות עו"ד ילנה לנצט מיחידת התביעות עם בקשה למעצר עד תום ההליכים.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה