האם מתגבש שיתוף פעולה לקראת הבחירות המקומיות בין איתמר שמעוני וח"כ מרינה סולודקין?השניים דנו בבעיות הבוערות העומדות על סדר יומה של העיר - ח"כ סולודקין הביעה הערכה לפועלו של שמעוני

השניים דנו בבעיות הבוערות העומדות על סדר יומה של העיר - ח"כ סולודקין הביעה הערכה לפועלו של שמעוני הן כחבר מועצת עיריית אשקלון והן כמנכ"ל חברת 'אתרים', האם מסמן איחדו כוחות לקראת הבחירות המקומיות לראשות העיר שיתקיימו בעוד כעשרה חודשים?

ביום חמישי האחרון התקיימה פגישה בין איתמר שמעוני וח"כ ד"ר מרינה סולודקין שתפרוש  מהכנסת  הקרובה לאחר שלא שובצה במקום ראלי בסייעת קדימה  בבחירות הקרובות ,  סולודקין היא תושבת אשקלון ועזרה רבות לתושבי העיר דבר שיכול להועיל אם יחליטו השניים להתאחד לקראת הבחירות המקומיות  לראשות העיר, האיחוד אם

[caption id="attachment_24759" align="alignright" width="336"]שמעוני וסולודקין, פגישה חברתי או שיתוף פעולה עתידי? שמעוני וסולודקין, פגישה חברת או שיתוף פעולה עתידי?[/caption]

יתרחש  יהווה משקל נגדי מול חברי המועצה מהמגזר הרוסי המזוהים עם רה"ע בני וקנין, שמעוני בשבועות האחרונים מרבה לקיים חוגי בית למגזר הרוסי.

הפגישה התקיימה באווירה חמה וידידותית. בפגישה נדונו בעיות בוערות המצויות על סדר יומה של העיר - ביטחון, המצב בתחום החינוך, תעסוקה ועוד. כמו-כן, שני נבחרי הציבור דנו במשנתו של המועמד לראשות העירייה והדרכים ליישומה.

ח"כ סולודקין הביעה הערכה רבה לפועלו של איתמר שמעוני כמנכ"ל חברת 'אתרים' והביעה תקווה שגם באשקלון ניתן יהיה להשיג תוצאות דומות הן בתחום התרבות והפנאי והן בתחום התעסוקה, למען כלל תושבי העיר.

סולודקין ציינה גם את פעילותו של שמעוני כחבר מועצת עיריית אשקלון ויו"ר ועדת הביקורת העומד ומגן על האינטרסים של תושבי העיר ובזכות עצמו משמש כיו"ר האופוזיציה במועצת העיר.

ח"כ סולודקין איחלה לאיתמר שמעוני הצלחה בפעילותו למען תושבי אשקלון ובהתמודדות על ראשות העירייה.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה