תדהמה בסניף מפלגת העבודה: בני בובליל יו"ר הסניף עזב לטובת "התנועה"בוקר של תדהמה בסניף מפלגת העבודה המקומי, בני בובליל יו"ר הסניף הותיק ומי שהיה בין הדמויות הבולטות

בוקר של תדהמה בסניף מפלגת העבודה המקומי, בני בובליל יו"ר הסניף הותיק ומי שהיה בין הדמויות הבולטות ביותר בנסיף המקומי של מפלגת העבודה הודיע, הבוקר על עזיבתו את מפלגת העבודה ומעבר למפלגת "התנועה" בראשות ציפי ליבני.

בראיון שנתן בובליל  לפני כשלושה שבועות בעת מעבר חברו ח"כ עמיר פרץ למפלגת "התנועה" אמר בובליל  "אני נודלתי בעבודה ונשאר בעבודה" אך בפוליטיקיה כמו [caption id="attachment_14359" align="alignright" width="358"]אצל בני בובליל בסוכה אצל בני בובליל בסוכה[/caption] בפוליטיקה אמירות לחוד ומעשים לחוד. כבר אז לפני שלושה שבועות מתח בני ביקורת על יו"ר מפלגת העבודה שלי יחימוביץ באומרו "שלי  פועלת לבד ולא משתפת אחרים בהחלטותיה", לפני כשבוע נערכה פגישת בין בני בובליל ליו"ר המפלגה שלי יחימוביץ פגישה קרירה שהובילה להודעת בני היום. בני בובליל נחשב חברו הקרוב של עמיר פרץ והסניף האשקלוני היה ביתו של עמיר פרץ שזכה בפריימריז על מפלגת העבודה באשקלון אחזוי תמיכה של למעלה מ 70 אחוזים. יובל אבני יו"ר המשמרת הצעירה של מפלגת העבודה באשקלון אומר " אני מאחל לבני הצלחה בדרכו החדשה". לגבי עתיד הסניף המקומי הבחירות ליו"ר סניף חדש יתקיימו ככל הנראה אחרי הבחירות הארציות.  
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה