האם עו"ד אבי עייש מצטרף למירוץ לראשות העיר?בתמונה שמופצת ברשת האינטרנט בימים האחרונים נשאלת השאלה "ראש העיר הבא?" מהשוואת התמונה של עו"ד אבי

בתמונה שמופצת ברשת האינטרנט בימים האחרונים נשאלת השאלה "ראש העיר הבא?" מהשוואת התמונה של עו"ד אבי עייש לתמונה המופצת ברשת עולה האפשרות שמתחיל קדימון לקמפיין להרצת המועמד ישן \ חדש עו"ד אבי עייש לתפקיד ראש העיר של אשקלון. 

כזכור עו"ד אבי עייש  שתיפקד בתור  אופוזיציונר לוחם בתקופת ראש העיר הקודם רוני מהצרי

התמודד בבחירות האחרונות בסיבוב הראשון על תפקיד רה"ע מול בני וקנין, איתמר [caption id="attachment_26093" align="alignright" width="300"]עו"ד אבי עייש: די דומה לא? עו"ד אבי עייש: די דומה לא?[/caption] שמעוני ורוני מהצרי, לאחר ההפסד בסיבוב הראשון  בסיבוב השני תמך עייש בבני וקנין, למרות הפופולריות הרבה שזכה לה עייש הוא לא הצליח לגייס מספיק קולות כדי להיכנס למועצת העיר. מאז ההפסד לפני כארבע שנים  גזר על עצמו עייש שתיקה ציבורית אך בחצי שנה האחרונה החל עו"ד  עייש לצבור כוחות בארגון קבוצות ותומכים בקרב אנשי עסקים ותושבים. אנשים המקורבים  לעו"ד עייש אומרים " הציבור הרוצה אלטרנטיבה  שונה ממה שמציגים רה"ע בני וקנין ואיתמר שמעוני בהתנהלותם אחד כלפי השני, אנחנו מאמינים שמועמד שלישי יכול לטרוף את הקלפים". לשאלה מי עומד מאחורי הקמפיין? עו"ד אבי עייש מוסר בתגובה " התמונה שמופצת מאוד מעניינת ודי דומה לי , אך עדיין לא נפלה החלטה סופית  אם אני יצטרף למירוץ, אם אני יקבל החלטה היא תהיה בתקופה הקרובה ובכל מקרה עוד לא כינסתי מסיבת עיתונאים המודיעה על הצטרפותי למירוץ".  
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה