המורה שלכאורה עסקה בסאדו מדברתהמורה שנחשפה בשבוע שעבר באתר אשקלונט  כ"מלכת סאדו-מאזו" בתוכנית טלוויזיה הגיעה היום (ה) לשימוע

המורה שנחשפה בשבוע שעבר באתר אשקלונט  כ"מלכת סאדו-מאזו" בתוכנית טלוויזיה הגיעה היום (ה) לשימוע בתיכון באשקלון בו היא מלמדת כדי לדון על המשך העסקתה. שני עורכי הדין ששכרה אומרים "שלא בטוח שזו היא וגם אם זו אכן היא מדובר בפעילות שהיא עושה בזמנה החופשי"

מדובר בדיון לקראת אפשרות של פיטורים. המורה בכניסה לדיון: "אנשי התיכון הם אנשי חינוך קודם כל, ואני בטוחה שהם יהוו דוגמה ולא יפעלו בניגוד לחוק".

תחילת הפרשה נחשפה לראשונה באתר אשקלונט כאר לתלמידים הפתעה ציפתה לתלמידי בית  ספר תיכון באשקלון, בפרומו של התוכנית "סינגלס" שמשודרת בחברת הכבלים HOT הופיעה המורה  בתור מלכת סאדו. התוכנית "סינגלס"  משודרת בערוץ קומדי סנטרל של הוט. "סינגלס" היא גירסה חדשה ל"דאבל דייט" שהגישו דנה מודן ורועי לוי. זוג מגיע לפגישה עיוורת מול מצלמות הטלוויזיה הסידרה "סינגלס" מפגישה מידי פרק בני זוג שונים במקום אטרקטיבי, ה פעם מפיקי התוכנית החליטו להפגיש את הבני זוג במועדון סאדו. המורה מופיעה בתוכנית בתור מארחת במועדון שמדריכה  את בני הזוג בעולם הסאדו, בפורומו  המורה מדריכה את בני הזוג  בהכאה עם שוט, ליקוק רגליים והכנסה לכלוב והשיא ריקוד על מוט. למרות שפני המורה  מכוסים  במסכה כדי למנוע  זיהוי תלמידי בית הספר  שצפו בפרומו לא התקשו לזהות בקלות את המורה מאחר שלא בוצע עיוות קולי. עורכת הדין ליזה דמרי טענה כי כלל לא בטוח שהמורה היא אכן האישה שהוצגה בתוכנית הטלוויזיה. "צריך להדגיש שלא נעשה פה שימוע שיש שבו איזושהי כוונה לשמוע את עמדת המורה, או להוכיח שזו באמת היא, אחרת אין טעם בשימוע", אמרה  עורכת הדין דמרי, נציין עוד שבעיתון 'ידיעות אשקלון' טענה המורה כי לא היא שמופיעה בתוכנית אלה אחותה. עו"ד אחז אגם, שמייצג גם הוא את המורה מאשקלון הבהיר כי גם אם אכן יוכח שהלקוחה אותה הוא מייצג נצפתה בשידור המדובר, אין בכך כל פסול. "לא ייתכן שבמאה ה-21 מורה יפוטר בגלל פעילות שהוא עושה בשנות הפנאי, גם אם היו מצליחים להוכיח שזו אכן היא, מדובר בפעילות שהיא עושה בזמנה החופשי", הוא ניסה להסביר, "היא מועסקת במשך 15 שנים כמורה מוערכת, שהתלמידים אוהבים אותה. אין לזה שום השלכה על בית הספר, על הדרך שבה היא מלמדת. מדובר במורה ערכית מהמעלה הראשונה, לכן כל התהליך פסול". עו"ד אגם  השווה בין המקרה של המורה לבין רדיפות מהן סבלו בעבר חברי הקהילה ההומו-לסבית "אני משווה את זה ללפני 15 שנה, איך שהתייחסו להומואים ולסביות. גם זה היה אז דבר פסול. היום הקהילה היא קהילה לגיטימית. מדובר פה בבורות ובהתנהלות לא נכונה". מרשת בתי הספר בה מלמדת המורה נמסר בתגובה: "איננו נוהגים להגיב בתקשורת בנושאים הנוגעים לצנעת הפרט".
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה