התושבים באשקלון החליטו: השוק העירוני החדש ייקרא "שוק מגדל –תיירותי"למעלה מ-1,000 תושבים השתתפו בסקר שהוצג בעמודי הפייסבוק של ראש העיר בני וקנין ועיריית אשקלון וקרא

למעלה מ-1,000 תושבים השתתפו בסקר שהוצג בעמודי הפייסבוק של ראש העיר בני וקנין ועיריית אשקלון וקרא להם לבחור את השם של השוק העירוני החדש, היו גם כמה הצעות מעניינות ומקוריות אך לאחר שקלול התוצאות השם הזוכה הוא: "שוק מגדל"

 בעמוד הפייסבוק הרשמי של עיריית אשקלון וכן בעמוד הפייסבוק הרשמי של ראש העיר – עלה סקר איך ייקרא השם של השוק העירוני החדש שייפתח בקרוב. לאחר

[caption id="attachment_25617" align="alignright" width="300"]שוק העירוני החדש שוק העירוני החדש[/caption]

כשבוע שבו הצביעו למעלה מ-1,000 תושבים שוקללו התוצאות בין שלוש השמות האפשריים לבחירה והשם שזכה הוא: "שוק מגדל" עם 928 הצבעות. בנוסף להצבעות, הפעילות בעמודי הפייסבוק גררה אחריה מאות לייקים, תגובות ואף הצעות לשמות מקוריים של התושבים אך השם "שוק מגדל" זכה למספר הגבוה ביותר של הצבעות התושבים. כדי להוסיף לשוק נופך בינלאומי שימשוך אחרי תיירים ומטיילים מהארץ ומהעולם הוחלט להוסיף לשוק מגדל את השם השוק התיירותי.

ראש העיר אשקלון, בני וקנין: "אני שמח על בחירת השם, אני חושב שהוא ראוי והולם. ההיענות הגבוהה של התושבים לפעילות זו מרגשת. זה מוכיח לי עד כמה התושבים באשקלון מחוברים לעיר שלהם ורוצים לקחת חלק בהחלטות שמתקבלות ובכוונתי להמשיך ולהעמיק זאת".

בעיריית אשקלון לא עוצרים בבחירת שם לשוק החדש, כבר עכשיו מתבקשים התושבים להשתתף בבחירת שם חדש לפארק שעתיד להיבנות בשכונת ברנע וכן לקחת חלק בתכנון של מתנ"ס חדש בשכונה ע"י ביטוי הצרכים שהם נדרשים להם במרכזים קהילתיים. מלשכת דובר העירייה נמסר כי שני עמודי הפייסבוק הרשמיים, הן של עיריית אשקלון והן של ראש העיר בני וקנין, פעילים ודינאמיים ביותר ועומדים כעת על למעלה מ-18,000 חברים ובכל יום מתווספים עשרות אוהדים לכל עמוד, והם למעשה מייצגים את מגוון האוכלוסייה באשקלון ולכן זה מתבקש לשתף אותם בהחלטות שנוגעות להם ולתת להם לבטא את דעתם וצרכיהם.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה