כתב אישום נגד דורון כהן, בן 41, שדקר מאבטח בכניסה למועדון "פרדייס בר" באשקלוןעל פי עובדות כתב האישום שהוגש היום (ב) לבית המשפט המחוזי בבאר שבע , הגיע הנאשם דורון כהן למועדון

על פי עובדות כתב האישום שהוגש היום (ב) לבית המשפט המחוזי בבאר שבע , הגיע הנאשם דורון כהן למועדון ביחד עם אנשים נוספים ורצה להיכנס, אך המאבטח סירב להכניסו עקב הנחיה קודמת שקיבל מבעל המועדון. בתגובה, דקר  כהן  את המאבטח באמצעות סכין בגב. הסכין חדרה לגופו, פגעה בכליה וגרמה לקרע.

תחילת האירוע החלה כאשר הבעלים של המועדון "פרדייס בר" באשקלון  , הורה למאבטחי המועדון למנוע מכהן להיכנס למועדון זאת לאור התנהגותו של כהן בעבר. (אי תשלום עבור משקאות, התעלמות מבקשות להמנע מהוצאת כוסות זכוכית מחוץ למועדון וכיו"ב). בתאריך 24.1.13 בשעה 23:00 המאבטח  החל את משמרתו כמאבטח במועדון. באותה משמרת,   הראה בעל המועדון  ולמאבטחים נוספים שעבדו במקום את תמונתו של   דורון כהן והורה לו שלא יכניסו למועדון במידה ויגיע לבלות שם באותו לילה. באותו לילה, בסמוך לשעה 02:00, כהן  הגיע למועדון ביחד עם אנשים נוספים ורצה להיכנס למועדון. המאבטח פנה לנאשם דורון  ואמר לו שקבל הנחיה לא להכניסו למועדון, ואילו לשניים האחרים אמר שהם יכולים להיכנס. הנאשם דורון  בתגובה אמר למתלונן: "אתה לא תהיה פה, ואני אכנס", הלך הצידה ושוחח   בטלפון, וחזר כשהוא נסער ואיים על המאבטח בפגיעה בגופו בכוונה להפחידו או להקניטו באומרו: "חכה, אני אזיין אותך עכשיו"   המאבטח  השיב: "שם עליך, לא סופר אותך" וכהן עזב את המקום וחזר כעבור זמן קצר ביותר, תקף את המתלונן מאחור ודקר אותו באמצעות סכין בגב באיזור המותן השמאלית. הסכין חדרה לגופו של המאבטח, פגעה בכליה השמאלית שלו וגרמה לקרע בעומק של 2.3 ס"מ בכליה, המאבטח  הסתובב כשפניו לדוקר והחל ללכת והרגיש שכוחותיו אוזלים. המאבטח נפל כשגבו על הקרקע, ובעודו שוכב כאמור הדוקר הגיע אליו פעם נוספת וניסה מספר פעמים לדקור את המאבטח  עם הסכין, בחזהו, בכוונה לגרום לו חבלות חמורות, תוך שהוא צועק "אני אהרוג אותך".  המאבטח התגונן באמצעות רגליו, ובכך מנע מכהן לדקור אותו את הדקירות הנוספות. הפרקליטות מאשימה את דורון כהן: 

בחבלה חמורה בכוונה מחמירה, בניסיון לחבלה חמורה בכוונה מחמירה, החזקת סכין, איומים.
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה