תומר גלאם: משנה הבאה הצהרונים יהיו פתוחים עד השעה 17:00 נושא הצהרונים בגני העירייה העסיק רבות בחודשים האחרונים את חבר המועצה תומר גלאם , לאחר שדאג להפעלת

 נושא הצהרונים בגני העירייה העסיק רבות בחודשים האחרונים את חבר המועצה תומר גלאם , לאחר שדאג להפעלת גני העירייה גם במהלך חודש יולי, יצאה גלאם לפני כחצי שנה למאבק גם בנושא הארכת יום הלימודים בגני העירייה, לאחרונה אף קיבל חיזוק נוסף להמשיך ולפעול מקבוצת  "אמהות מאשקלון שרוצות שינוי" שפנו לגלאם בבקשה לסיוע כיוון שאינן יכולות לצאת לעבוד בשל שעות הסגירה המוקדמות של הגנים.

[caption id="attachment_14547" align="alignright" width="300"] תומר גלאם[/caption]

בשבוע שעבר , בישיבת המועצה, ניתן אישור ליוזמת גלאם  והחל משנת  הלימודים הבאה יוכלו ההורים לרשום את ילדיהם לצהרון עד לשעה 17:00 הבחירה להירשם לצהרון תינתן להורים בזמן הרישום בעירייה. הורים שיעשו כן, יוסיפו תשלום יחסי של עד 100 שקלים בחודש, זאת בשל הפעילות הנוספת שיקבלו ילדיהם. כמו כן, נבדקת האפשרות מול משרד החינוך לפתוח את הגנים בשעה 07:30 על מנת להקל על ההורים שיוכלו להגיע לעבודה בזמן.

גלאם " יזמתי את ההצעה  לאחר שכבר בסיום שנת הלימודים הקודמת קיבלתי עשרות רבות של פניות מאמהות שסיפרו לי שוויתרו על עבודתן כי לא משתלם להן כלכלית לצאת לעבוד, החלטתי להרים את הכפפה ולמצוא פתרון. עידוד העבודה של נשים באשקלון תורם לעיר ומקדם אותה. אני מודה לראש העיר שתמך בהצעה ולסמנכ"ל חינוך משה ינאי שפעל למתן פתרונות על מנת להוציא את הרעיון המבורך לפועל".
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה