הסוף לחגיגות היום הולדת המפוארות בגני הילדים?האם הגיע הסוף לחגיגות גני ימי הולדת המפוארים בגני הילדים? בעקבות פניות רבות שהגיעו אל עו"ד שגיב

האם הגיע הסוף לחגיגות גני ימי הולדת המפוארים בגני הילדים? בעקבות פניות רבות שהגיעו אל עו"ד שגיב שלום, נציג הגנים בועד העירונים נגד טרנד ימי ההולדת היקרים בגנים, פנה שלום בחודש שעבר  במכתב למשרד החינוך בדרישה לנסות להקל על הורים שלא יכולים לשאת כלכלית בהוצאות עבור ימי הולדת ונכנעים בלית ברירה לדרישת ילדיהם ולעיתים כרצון לא להיות חריגים בגן.

[caption id="attachment_25993" align="alignright" width="150"]עו"ד שגיב שלום, די יחגיגה

עו"ד שגיב שלום, די יחגיגה[/caption] השבוע משרד החינוך שם לזה סוף וקבע בחוזר של האגף לחינוך קדם יסוד שהופץ לגננות ולמפקחות על גני הילדים, כי חל איסור על עריכת ימי הולדת עם מפעילים בתשלום בגן. הסיבה: הנטל הכבד על ההורים וחוסר השיוויוניות במצב בו ילדים שהוריהם אינם יכולים לעמוד בתשלום אינם זוכים לחגוג עם הפעלה גרנדיוזית. בנוסף מתייחסות ההנחיות להחלטה האם לחגוג את יום ההולדת בנוכחות ההורים - נקודת מחלוקת נוספת בין הגגנת להורים. בעקבות החלטה משרד החינוך אמר עו"ד שגיב שלום:" כנציג הגנים ראיתי חשיבות לטפל ביוקר המחיה ואני סבור שהחלטה כזו מובילה להקלה אצל הורים רבים שנאלצו לשאת בהוצאות כבדות עבור מסיבת יום ההולדת בגן, אציין כי אחת האימהות שפנתה אלי באופן אנונימי אמרה כי לעיתים הלחץ הגיע גם באופן עקיף בהוראת הגננת הרי בשנים האחרונות הגענו למצב שימי ההולדת בגן כבר לא נגמרים בכמה שירים שהגננת שרה אלא קרנבל שלם שעשוי להגיע למאות שקלים ואף יותר מכך, בשלב הבא אני מתכוון לקבע מתנה אחידה לילדי הגן על מנת להגביר את השוויוניות בקרב הילדים ושוב להקל על הוריהם שנתונים בימים אלו לעליות מחירים וליוקר מחייה כבד".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה