סוף טוב: הושלמו עבודות הפיתוח ברח' דוד רזיאל באשקלוןלאחר של שנתיים של עיקוב בהשלמת הבנייה השבוע הסתיימו העבודות השיקום ברחוב בשכונת רמת אשכול שעבר

לאחר של שנתיים של עיקוב בהשלמת הבנייה השבוע הסתיימו העבודות השיקום ברחוב בשכונת רמת אשכול שעבר מתיחת פנים שכללה החלפת צנרות מים וביוב, שבילי הכניסה לבניינים ושדרוג חדרי המדרגות בבניינים.

ראשית הסיפור החל לפני כמספר שנים כאשר הוחלט לשפץ את הרחוב הוותיק ברמת אשכול  מסגרת שיקום שכונות לאור מצבו הפיזי הירוד.

[caption id="attachment_25507" align="alignright" width="448"]דוד רזיאל, לאחר השיפוץ דוד רזיאל, לאחר השיפוץ[/caption]

המלאכה הותלה על החברה הכלכלית לאשקלון שהעבירה את ביצוע הפרויקט לקבלן נבחר, אך לאחר תחילת העבודות נוצר סכסוך בין החברה הכלכלית אשקלון לבין הקבלן המבצע שסירב לבצע את המשך העבודות בטענה להפסדים כספיים ותושבי השכונה לאלצו לחיות תקופה ממושכת "באתר בנייה", רק לאחר התערבות בית המשפט הוחלף הקבלן והעבודות נמשכו.

הבניינים מס' 6, 8, 10, 12, ו-14 שבהם  בוצעו עבודות מתיחת פנים לחזיתות הכולל: צביעת חזיתות, החלפת מסתורי כביסה וגגונים, איטום גגות, כמו כן שודרגו לטובת דיירי הבניין הלובי וחדרי מדרגות הכולל מעקות, ארונות חשמל, אלומיניום, צביעת קירות תקרות והשמשת המקלטים.

הוחלפו שבילים לכניסה לבניינים ע"י ריצוף משתלבות. הוחלפו צנרות מים וביוב כולל שוחות. היום ניתן להגדיר את מתיחת הפנים כהצלחה.

הקבלן אילן פרויקטים בע"מ אשר ביצע את עבודות ההשלמה יצר קשר הדוק עם התושבים ובשיתוף פעולה עם הפיקוח והחברה הכלכלית סיימו את העבודות לשביעות רצון התושבים.

ראש העיר, בני וקנין: "במסגרת המדיניות שלי לפיתוח העיר, חידוש ושדרוג תשתיות בשכונות השונות הושלמו גם העבודות ברחוב דוד רזיאל לרווחת התושבים וכעת הם יכולים ליהנות משיפוץ של הרחוב בצורה הטובה והמקצועית ביותר".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה