פורצים תחת אשמעצר פורצים תוך כדי לחימה במהלך מבצע "עמוד ענן". כשהשוטרים באשקלון היו עסוקים בריצה מזירת נפילה אחת

מעצר פורצים תוך כדי לחימה במהלך מבצע "עמוד ענן".

כשהשוטרים באשקלון היו עסוקים בריצה מזירת נפילה אחת לשנייה, בחר תושב העיר לנצל את ימי הלחימה והעובדה כי משפחות רבות עזבו את בתיהם לביצוע עבירות רכוש . המתלונן שביקש רגיעה של סוף שבוע עם משפחתו חזר וגילה כי פרצו לביתו ורכוש יקר ערך נגנב. מיד עם קבלת התלונה , נפתחה חקירה מאומצת , במהלכה הצליחו החוקרים להתחקות אחר זהות המבצע. חרף ימי לחימה , נסע צוות בלשים ממשטרת אשקלון בפיקודו של קצין המודיעין מפקח ינון מדמוני לתל אביב, לשם נמלט החשוד תושב אשקלון . החשוד בשנות הארבעים נכלא להמשך חקירה במהלכה הכחיש את המיוחס לו,  אך צוות החקירה הצליח לאסוף ראיות שהביאו להפללתו. השבוע בהליך מזורז הוגש כנגדו כתב אישום לצד בקשה למעצרו על ידי עו"ד ילנה לנצנט מהתביעות.

 "מצא מנועים ברחוב"

התפרצות וגנבה נוספת בימי הלחימה הייתה לבית באשקלון ממנו נגנבו מנועי כלי רכב יקירם בשווי עשרת אלפים שקלים . בפעילות מודיעין של משטרת אשקלון עלה כי המנועים "הגיעו" למגרש למתכות . החשוד , תושב אשקלון ,בשנות העשרים נעצר לחקירה, להגנתו טען כי מצא את הרכוש היקר ברחוב .החשוד נכלא ובהליך מזורז הוגש נגדו כתב אישום.  המתלונן הודה בחום לשוטרים עם קבלת הרכוש חזרה לידיו וציין כי ידע שיכול לסמוך על המשטרה כשיצא להתאוורר במהלך המבצע.

נעצרו לחקירה שלושה חשודים תושבי העיר בחשד שניהלו בתי הימורים.

משטרת אשקלון ביצעה השבוע (יום שני) בערב פשיטה על שני בתי הימורים אשר פעלו בעיר. במהלך הפשיטה נתפסו 13 מכונות מזל וכן סך כספי של 4,800 ₪.

בתום חקירתם שוחררו החשודים בתנאים מגבילים ובכוונת המשטרה להגיש נגדם כתב אישום לצד בקשה לחילוט הרכוש שנתפס.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה