שנת בחירות: אושר תקציב עיריית אשקלון לשנת 2013הערב (ד) התקיימה ישיבת מועצה שנועדה לאשר את תקציב העירייה לשנת 2013, אישור תקציב הפיתוח 2013 ואישור

הערב (ד) התקיימה ישיבת מועצה שנועדה לאשר את תקציב העירייה לשנת 2013, אישור תקציב הפיתוח 2013 ואישור נסיעת ראש העיר לארה"ב.

תקציב העירייה לשנה הבאה (שנת הבחירות לראשות העיר)  הוא 680.4 מליון שקלים ומבטאת עלייה של 4.7% לעומת השנה. תקציב הפיתוח השנה הוא של 568 מליון שקלים עלייה של עשרות אחרונים לעומת השנה הנוכחית, אין ספק שהשנה הבאה  נראה פיתוח סביבתי מואץ בעיר. דוגמאות לפרויקטים:  מיגון מוסדות חינוך: 25 מליון, גני ילדים 5 מליון, שיפוץ והצטיידות במוסדות חינוך 36 מליון, בניית מוסדות חינוך חדשים 64 מליון, משכן אומניות הבמה 25 מליון. איתמר שמעוני  למרבה ההפתעה לא הגיש הסתייגויות "אין טעם להגיש הסתייגויות גם כך אף אחד לא מתייחס , כל שנה אותו ספר רק משנים את הכריכה" אורן שני  " חברי המועצה לא יודעים על מה הם מצביעים, 30 מליון שקל הושקעו עד עכשיו בשיקום מגדל לאן הלך הכסף?  בתקציב הקרוב מוקצה 6 מליון שקלים לאולם התעמלות  בשכונת אגמים ' ונציה הקטנה' שכונה שעדיין לא קמה, 300 אלף שקלים על תאורה ליום העצמאות". תומר גלאם: שיבח את שיתוף הפעולה של של העירייה בהארכת צהרוני לילדי הגן עד השעה 17:00 החל משנה הבאה , רק חבל שתקציב העידוד המסחר והתעשייה ירד (המחלקה שאחראית להבאת מפעלים לעיר התקציב הזעום שמוקצה למחלקה ירד מ 1.4 מליון שקלים ל 1.2 מליון שקלים). בדיון בתקציב הפיתוח תקף שמעוני את הכוונה לבנות בניין עירייה בן 32 קומות בתקציב של 240 מליון ש"ח "לא מופיע תקציב לבניית טיפת חלב בעתיקות ומאות ילדים והורים צריכים לנדוד משכונה לשכונה לקבל שירות ובונים מבנה עירייה מיותר" המועצה התבקשה לאשר טיסה נוספת לרה"ע (ה-20 במספר מאז תחילת הקדנציה)   לכנס של ראשי ערים  בארה"ב למשך עשרה ימים.  
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה