בובליל הלך בא חכם, אבו עזיז הצטרף למפלגת כלכלה האשקלוניתאחד נגד 120 חכי"ם? האיש הכי חכם במדינה מצטרף למפלגת כלכלה, לאחר עזיבתו של יוסי בובליל הצטרף  שחקן

אחד נגד 120 חכי"ם? האיש הכי חכם במדינה מצטרף למפלגת כלכלה, לאחר עזיבתו של יוסי בובליל הצטרף  שחקן חיזוק משמעותי למפלגת כלכלה האשקלונית: משה אבועזיז, חרדי מאור עקיבא שזכה ב'אחד נגד מאה' במיליון ₪. יו"ר המפלגה דניאל גולדשטיין: "הוא מוח מהלך ואין לי ספק שיצליח לפצח הרבה מכשולים בממשלת ישראל"

לאחר מו"מ שנמשך מספר שבועות חתם השבוע משה אבועזיז עם ראשי מפלגת כלכלה. מיקומו יהיה החמישי ברשימה. אבועזיז ציין השבוע כי הוא מאמין במפלגה ובאג'נדה החברתית- כלכלית שהיא מובילה ואמר כי הוא שמח להיות חלק ממפלגה שתחולל שנוי מהותי. "אני מקווה שנצליח להיות מפלגה חברתית כלכלית אשר תסייע באמת לשכבות החלשות שזקוקות לכך. בעזרת תמהיל של הכרת המצוקות, הבנתם והצעה יישומית לפתרון המצוקה. אין לי כלל וכלל ספק שנצליח לגרום לאנשים רבים לסיים את החודש בכבוד ולאנשי עסקים להמשיך לרצות לפתח עסקים נוספים במדינת ישראל", אמר אבועזיז. תזכורת: משה אבועזיז, חרדי ואב לשמונה מאור עקיבא, זכה במיליון שקל ב"אחד נגד מאה". בסביבתו מציינים כי הזכייה לא השפיע כלל וכלל על אורח חייו הצנוע. אבועזיז עלה לארץ ישראל לפני 42 שנים, הוא התמקם עם משפחתו באור עקיבא, אותה לא עזב מאז. בתחום הפוליטי יש לו רקורד מרשים. בין היתר הספיק לכהן בשתי קדנציות כחבר מועצת העיר מטעם המפד"ל, ובמקביל לעסוק במקצוע אותו הוא כל כך אוהב כמורה, כעת הוא מקווה להשפיע גם בכנסת ישראל. הוא חבר למפלגת כלכלה שהוקמה על ידי דניאל גולדשטיין במטרה לחולל שנוי בכלכלת המדינה ולהיטיב עם אנשי עסקים והאזרח הקטן. יו"ר המפלגה דניאל גולדשטיין נראה מרוצה משחקן החיזוק שהצטרף לשורות המפלגה: "משה הוא לפני הכל אדם איכותי, איש אשכולות, אין תחום שהוא אינו בקיא בו ואני מברך את כניסתו למפלגת כלכלה. אין לי ספק שהוא מהווה כוח אלקטוראלי משמעותי ויביא ערך מוסך לכנסת ישראל. אני מקווה שבסיום ספירת הקולות בקלפי נקפוץ כולנו בדיוק כפי שאבועזיז קפץ על הבמה לאחר שזכה במיליון"
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה