יורם שפר: "אל תלכלכו בבחירות. את כדור הארץ"הממונה על איכות הסביבה והמתמודד למועצת העיר מטעם סיעת "אחדות בתכלית" יורם שפר,  קורא לכל המתמודדים

הממונה על איכות הסביבה והמתמודד למועצת העיר מטעם סיעת "אחדות בתכלית" יורם שפר,  קורא לכל המתמודדים להדפיס את חומרי הפרסום שלהם על נייר ממוחזר.  שפר: "כולם מדברים על איכות חיים במצע שלהם, זה הזמן גם לעשות"

הבחירות המוניציפאליות למועצת עיריית אשקלון ולראשות אשקלון, מביאות איתן המון לכלוך ולא רק במישור הפוליטי.  שלטים רבים מכסים את העיר, ועשרות אלפי פלאיירים וחוברות מחולקים לכל בית אב בעיר.  המתמודד למועצת העיר מטעם סיעת "אחדות בתכלית" יורם שפר, מרים את הכפפה וקורא לכל  המועמדים להשתמש בנייר ממוחזר בקמפיין.

יורם שפריורם שפר, הממונה על איכות הסביבה ומתמודד למועצת העיר,  ידוע כמי שמיחזור הוא בראש מעייניו. את הקמפיין המשותף שלו ושל תומר גלאם לסיעת "אחדות בתכלית", הוא הדפיס  השבוע על נייר ממוחזר.  "הבחירות הן חגיגה דמוקרטית וזה טוב, אבל כאיש איכות הסביבה אני חושב גם על כמות הניירות שכל אחד מהמתמודדים מדפיס ובכך בעצם פוגע בסביבה. אשקלון היום נמצאת בתהליך מוגבר של הפרדת פסולת במקור, והעולם כולו מתמודד עם המפגע הקשה הזה. זו הזדמנות לשמור על איכות הסביבה".

עוד ציין יורם: "כל המתמודדים מדברים במצע שלהם על איכות הסביבה וכמה שחשוב לשמור עליה. אני שמח שהצלחתי לעלות את המודעות באשקלון, אבל עכשיו הגיע הזמן גם לעשות. אני קורא לכולם להשתמש בנייר ממוחזר, ובסיום המערכה לדאוג להעביר גם את השילוט והדפים שיישארו למיחזור. כמו כן, אני ממליץ למועמדים להשתמש פחות בסטיקרים, שניסיון העבר לימד אותנו שקשה מאוד לנקות את הדבק שהם מותירים אחריהם".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה