איתן קסנטיני בכנס השקת קמפיין "אנחנו נקבע מי יהיה ראש העיר הבא"איתן קסנטיני, העומד בראש מטה הצעירים "דור העתיד" השיק את קמפיין הבחירות שלו בכנס חשיפה חגיגי במעמד

איתן קסנטיני, העומד בראש מטה הצעירים "דור העתיד" השיק את קמפיין הבחירות שלו בכנס חשיפה חגיגי במעמד חה"כ לשעבר רונית תירוש, כבוד הרב יעקב אביטן ובמופע אורח (מפתיע) של ראש העיר אשקלון מר בני וקנין אשר זכה לשמוע את איתן מעל בימת הנואמים אומר: 

"אנחנו נקבע מי יהיה ראש העיר הבא בדיוק כפי שקבענו בקדנציה האחרונה" ומוסיף "זה לא סוד שלי ולבני קשרים טובים אך אל תתבלבלו אנו נתמוך אך ורק במי שהאינטרס הצעיר יעמוד לנגד עיניו הכל פתוח ועל שולחן המשא ומתן"

בנוסף סימן איתן את האתגר לחמשת השנים הבאות:

"מהפך בכל הקשור לעידוד ועזרה לעסקים קטנים ובינוניים- מנוע הצמיחה של העיר אשקלון"

תמונה כנס דור העתידאיתן קסנטיני וסיעת "דור העתיד" סימנו את היעדים לבחירות הקרובות בכנס השמור קמפיינים לראשות עיר, כ- 600 משתתפים הגיעו אתמול (יום א') לאירוע השקת קמפיין מפואר ומושקע. כאשר יעדי הקמפיין הם שילוש כוחה של מפלגת הצעירים המקורית "דור העתיד" וקבלת תפקיד סגן ראש העיר. רגעים מרגשים נרשמו כאשר בתחילת נאומו בחר איתן באופן ספונטני להציג את חבריו לדרך מיריי אלטיט יו"ר ועד הורי תיכון אומניות, איתי ג'אן אלוף הארץ לשעבר בגלישה ואת ג'ולי כחלון ראש התא האקדמי במכללת ספיר.

"העיר אשקלון זורמת בעורקיי, כמאמר השיר כאן נולדתי, כאן התחנכתי, כאן בניתי את ביתי וכאן אני מגדל את ילדיי, דבר המשותף לכל היושבים כאן". כך פתח איתן קסנטיני את נאומו בכנס השקת הקמפיין של מטה הצעירים "דור העתיד" שבראשותו.

"בבחירות הקרובות סיעת "דור העתיד" תכפיל את כוחה. וכשזה יקרה עתידנו יהיה יותר מובטח. אבל זה יקרה אך ורק בעזרתכם. אני פונה אליכם לכל אחד ואחת מן היושבים כאן- 3 שנים עבדתי עבורכם בהתנדבות וזה הזמן שלכם לקחת אחריות על עתידנו ולעזור לי".

מקומו בעשייה מובטח אך בבחירות הקרובות איתן מציב יעדים חדשים אותם פירט בכנס "עתיד בונים בהווה. כאן ועכשיו אנו כבר כותבים את העתיד. בחמשת השנים הקרובות אנו מתחייבים להמשיך בעשייה באותם תחומים בהם עבדנו עד היום ביתר שאת- בתרבות, בספורט ובכלל בכל תחומי החיים הקשורים בצעירים טיפול בסטודנטים לצד טיפול בנוער, טיפול בדיור ובתעסוקה, טיפול הנגשת מוסדות העירייה לזוגות צעירים המחפשים שירות יעיל ואוזן קשבת.

איתן, סימן כאמור את קידום העסקים הבינוניים והקטנים, "בחמשת השנים הקרובות מעבר ליעדים הידועים אני לוקח על עצמי פרויקט חדש והוא: העצמת העסקים

[caption id="attachment_29179" align="alignright" width="199"]איתן קסנטיני איתן קסנטיני[/caption]

הקטנים והבינוניים שהוא מנוע הצמיחה הכלכלי של העיר המרכז בתוכו מספר לא מבוטל של צעירים, קשה להם, גם כלכלית וגם בירוקרטית. אני מבטיח להמשיך את העשייה שלי למען אנשי העסקים הקטנים והבינוניים ולערוך מהפך בנושא הזה החל ביצירת מסלול ירוק לבעלי עסקים, שדרוג מחלקת רישוי עסקים במיקום, בשרות ובטכנולוגיה, הבאת תכוניות לעידוד יזמות, יצירת תו תקן אשקלוני, הקמת רשת שיווק עירונית ועוד."

איתן קסנטיני, מהפוליטיקאים היותר פורים ומוערכים שידעה העיר אשקלון בשנים האחרונות, צבר בזמן קצר מאוד רקורד של עשייה עם קבלות תוך הצגת רשימה ארוכה של תפקידי מפתח מוניציפאליים ופרויקטים שונים ומשמעותיים. זכה לשפע של הערכה בכינוס מפי הדוברים.

חה"כ לשעבר רונית תירוש הנואמת הראשית בכנס: "אין הרבה דברים טובים בפוליטיקה אחד הדברים הטובים שקרו לי בפוליטיקה היא ההיכרות עם איתן, תתפלאו לשמוע אך החינוך בראש מעייניו, לא אחת הוא היה מצלצל לי להתייעץ בנושאים הקשורים בחינוך בעיר אשקלון, אשב עם איתן מתי שירצה לתכנן תוכניות עבודה לחינוך ילדי אשקלון."

הרב יעקב אביטן: "בעיר מחלקים כרגע סמי הזיות, לדבריהם של העמיתים של איתן הכל יראה אחרת, אצל איתן אין הזיות, הבטחות שווא או דיבורי סרק. איתן עסוק 24/7 ו-365 ימים בשנה במעשים"

ראש העיר בני וקנין אמר: "לא היה חבר מוצעה כאיתן, אין חבר מועצה שתרם לחברה, לעיר אשקלון כאיתן והכל כל חשבון זמנו הפרטי ורבים מעשי החסד בסתר. בנוסף איתן הוא פותר הבעיות העירוני, בעיות כבדות משקל נפתרות רק אצלו, איתן הוא מנהיג הצעירים בעיר!"

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה