גאווה אשקלונית: חמישה מתושבי העיר יקבלו את אות נשיא המדינה והרמטכ"לבין מקבלי אות מצטייני נשיא המדינה והרמטכ"ל נמנים חמישה מתושבי העיר, קצינים, חיילים ונגדים במכתב

בין מקבלי אות מצטייני נשיא המדינה והרמטכ"ל נמנים חמישה מתושבי העיר, קצינים, חיילים ונגדים

במכתב שהגיע ללשכת ראש העיר אשקלון, בני וקנין, מראש אגף כוח אדם בצה"ל, אלוף אורנה ברביבאי, נמסר כי כמו כמידי שנה לקראת יום העצמאות, מתקיים בצה"ל תהליך במסגרתו נבחרים הקצינים, הנגדים והחיילים המצטיינים אשר יקבלו בחג אותות הצטיינות מידי נשיא המדינה, שמעון פרס, ומידי הרמטכ"ל, בני גנץ. במכתבה פירטה האלוף ברביבאי את שמות תושבי העיר, מצטייני הרמטכ"ל – סרן מלאני פרויצהיים, רס"ב אברהם רווח ורס"ם חיים מלול ומצטייני הנשיא – סג"מ משה בוחניק וסמל נתן מיש. בימים הקרובים יוזמנו המצטיינים ללשכת ראש העיר כדי לקבל את ברכתו האישית לכל אחד ואחת מהם.

ראש העיר, בני וקנין: "התרגשתי לקבל את המכתב מראש אגף כוח אדם בצה"ל, אלוף אורנה ברביבאי, ובו בשורה על כך כי חמישה חיילי צה"ל הם בין מצטייני נשיא המדינה והרמטכ"ל לכבוד יום העצמאות ה-65 למדינת ישראל. בשם תושבי אשקלון אני רוצה לברך את המצטיינים ולהביע את הערכתי הרבה לחיילים אלו שמביאים הרבה כבוד לעיר אשקלון".

האלוף אורנה ברביבאי: "לרשות המקומית תפקיד חשוב ביצירת האקלים הערכי המעודד הצטיינות ותרומה משמעותית במסגרת השירות הצבאי ובכלל. אני מבקשת להביע בפניך את הערכתי והוקרתי ולקוות כי נמשיך ונשלב זרועות בקידום המאמץ לגיוס ולשירות משמעותי בצה"ל".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה