לאיזה סקר להאמין? אותו סקר של אותו חברה עם תוצאות שונותסקר של מכון רפי סמית שפורסם בעיתון סקופ בחודש אפריל קובע איתמר שמעוני מוביל על בני וקנין ומנצח

סקר של מכון רפי סמית שפורסם בעיתון סקופ בחודש אפריל קובע איתמר שמעוני מוביל על בני וקנין ומנצח בסיבוב השני בתוצאה 47 % מול 41% לבני וקנין, אותו סקר של אותו חברה עם אותם שאלות שהוזמן ע"י הליכוד בחודש יולי נותן תוצאות הפוכות ומעניק ניצחון ברור עוד בסיבוב הראשון לבני וקנין עם 40% מול 23% לאיתמר שמעוני ובסיבוב השני  נצחון בנוק-אאוט עם 46% לבני וקנין מול 26% לאיתמר שמעוני, ממכון סמית סירבו להגיב.

 לאיזה סקר אנו התושבים צריכים להאמין? עיתון סקופ הזמין סקר לבדוק למי יש את הסיכוי הטוב ביותר לזכות בתפקיד ראש העיר בבחירות שיתקיימו ב22 באוקטובר, הסקר בוצע בחודש אפריל השנה דרך מכון רפי סמית, מכון סקרים מוכר וידוע בארץ, הסקר התבסס על 500 נשאלים עם טעות של כ 4.5%, לפי תוצאות הסקר  איתמר שמעוני מוביל על בני וקנין במירוץ לראשות העיר.

סיבוב ראשון - עיתון סקופ

  [caption id="attachment_29160" align="aligncenter" width="444"]סיבוב ראשון צילום מתוך מהדורת האינטרנט של עיתון סקופ[/caption]

סיבוב שני - עיתון סקופ

סקר חודש מאי אותו סקר עם אותם שאלות שנערך דרך אותה חברת סקרים עבור הליכוד עם 350 נשאלים עם טעות דגימה של 5.8% כעבור חודשיים נותן ניצחון בולט לבני וקנין עוד בסיבוב הראשון!!! תוצאות בדיוק הפוכות לאותו סקר שהוזמן עבור עיתון סקופ!!! להל"ן התוצאות הסקר של מכון רפי סמית שהוזמן עבור תנועת הליכוד בחודש יולי. סקר2   יש לציין שבתקופה שנערך בו הסקר עבור הליכוד אשר נותן ניצחון לבני וקנין עוד בסיבוב הראשון נערך עוד לפני השקת הקמפיין כך שלא נראה סיבה סבירה  ל"מהפך". לפי הסקרים ישנם הפרשים של בלתי מובנים, למשל בסקר שנערך עבור עיתון סקופ באיתמר שמעוני מקבל בסיבוב הראשון 38%  תמיכה לעומת הסקר שנערך לליכוד ע"י אותו מכון איתמר שמעוני מקבל רק 23% אחוז!!! בסקר שנערך עבור עיתון סקופ איתמר שמעוני  מקבל בסיבוב השני 47% ולפי אותו סקר של אותו חברה שנערך עבור הליכוד שלושה חודשים אחרי שמעוני  מקבל בקושי 28% אחוז כלומר הפרש של מעל ל19% בין הסקרים. הסקר  שהזמין הליכוד היה אחד הגורמים  שהביאו להחלטת תנועת הליכוד הארצית לתמוך בראש העיר המכהן בני וקנין על פני איתמר שמעוני. יש עוד לציין ששני הסקרים מתעלמים מהמועמדת שצוברת תאוצה ופופולריות לאה מלול. ממכון רפי סמית שביצע את  הסקרים סירבו להגיב.
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה