האתר התורני של הרב יעקב אביטן מש"ס נפרץ ונמחק "אבד חומר תורני רב"צער רב לאלפי גולשי לאתר התורני של הרב אביטן "יושב אוהלים" אלמונים פרצו לאתר והשחיתו אותו, האתר היה

צער רב לאלפי גולשי לאתר התורני של הרב אביטן "יושב אוהלים" אלמונים פרצו לאתר והשחיתו אותו, האתר היה לא פוליטי זך ומלא דיברתי תורה שרובו נמחק, כואב לי הלב על האבדה אבל אנחנו נמשיך הלאה.

[caption id="attachment_29774" align="alignright" width="300"]הרב אביטן

הרב איבטן משמאל "מרגיש צער רב"[/caption] באתר ריכז הרב דיברתי תורה, סרטונים מהדרשות, הלכות ומנהגים, אלפי גולשים מידי חודש היו נכנסים להתעדכן בפעילות של "היכל השבת" לפני כשבוע הכריז הרב אביטן על ריצתו לפוליטיקה מטעם תנועת ש"ס "זה צירוף מיקרים שהאתר קיים שלושה שנים ובשבוע שאני מכריז על כניסתי לפוליטיקה האתר נפרץ ונמחק כליל, הקפדתי לא לשים באתר שום תוכן פוליטי רק דברי תורה, לצערי אין גיבוי לאתר ורוב החומר נמחק לתמיד, אנשי מקצוע שמבינים בתחום אמרו לי שהאתר נפרץ ונמחק כליל ללא אפשרות שיחזור". בהודעה שהוציא הרב אביטן בפייסבוק נרשם "לפני כשלוש שנים הקמתי אתר ברשת הנקרא "יושב אוהלים", אתר זה רכז את כל הפעילות התורנית והחינוכית שלי, אלפי שיעורים, הלכות, מנהגים, הרצאות בפני תלמידים, פיוטים, תמונות וחומר נדיר ובלעדי הושקע באתר, וכל כולו יועד לציבור הרחב! הזדעזעתי לגלות שהאתר נפרץ ביממה האחרונה ונמחק כליל, מאוד הצטערתי בנפשי לראות את ההרס והחורבן של מלאכתי. אין זה ראוי שהפוליטיקה תשחית את ערכינו ומידותינו, לא פגעתי באיש מעולם, ולעולם לא אעשה זאת!  אם בכל זאת ימשיכו אחרים לנהוג עמי בדרך של חושך, אמשיך להאיר אור, ואגביר את העשייה הציבורית עד שאכניעם!".      
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה