השקת פרויקט "הפרדה במקור" במתנ"ס נווה דקליםאירוע השקה לפרויקט שיחל בקרוב בשתי שכונות נוספות כלל הפנינג לכל המשפחה עם סדנאות יצירה, הצגות

אירוע השקה לפרויקט שיחל בקרוב בשתי שכונות נוספות כלל הפנינג לכל המשפחה עם סדנאות יצירה, הצגות לילדים ומעגל מתופפים

אשקלון ממשיכה להוביל את פרויקט "הפרדת פסולת במקור" בבתי התושבים ולאחר כניסתו של הפרויקט לשכונות נווה אילן ונאות אשקלון הוא ייכנס בקרוב גם לשכונות הפרדה במקורנווה הדרים ונווה דקלים. מטרת הפרויקט היא הפרדת פסולת בבתי התושבים לשני זרמים: רטוב ויבש. הפרויקט הינו חלק מתהליך ארצי שמתקיים בסיוע של המשרד להגנת הסביבה וכעת אשקלון היא שותפה מלאה לתהליך זה. הפרדת הפסולת הינה חלק חשוב ממגוון הפרויקטים הסביבתיים שהעיר פועלת בהם כהמשך למיחזור ולתרבות חינוכית סביבתית ענפה. הפעולה למעשה מאוד פשוטה, את הפסולת הרטובה (שאריות מזון) משליכים לפח החום ואת הפסולת היבשה (אריזות מזון ללא שאריות) לפח הירוק.

כאמור, בקרוב תחל ההשקה בבתי התושבים בשכונות נווה דקלים ונווה הדרים להטמיע גם שם את הפרויקט ובהדרגה לכל השכונות בעיר כדי להפוך את אשקלון כולה לעיר נקייה וירוקה יותר ולהוביל יחד עתיד טוב יותר וירוק יותר לאשקלון. במסגרת השקת הפרויקט בשכונות נוספות, התקיים ביום ראשון האחרון הפנינג חווייתי לכל המשפחה במתנ"ס נווה דקלים עם פעילויות מגוונות בנושא הפרדה במקור: הצגה לילדים, מעגל מתופפים, דוכני יצירה והסברה בנושא ועוד. יש לציין כי בשכונות הראשונות בהן החל הפרויקט נרשמה נכונות מצד התושבים לפעילות משותפת ומוצלחת. פרטים נוספים על הפרויקט תוכלו לקבל בעמוד הפייסבוק של עיריית אשקלון, חפשו: עיריית אשקלון | העמוד הרשמי ובאתר העירייה www.ashkelon.muni.il .
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה