לאה מלול "כל מה שרציתי זה לבנות סוכה"בשבועות האחרונים התקשרו איתי מספר לא קטן של מועמדים למועצה ולרשות העיר. כולם חייבים לדבר אמרו לי,

בשבועות האחרונים התקשרו איתי מספר לא קטן של מועמדים למועצה ולרשות העיר. כולם חייבים לדבר אמרו לי, יש לבדוק התקשרויות, חיבורים ואולי ריצה למועצה או לראשות העיר ביחד. בשמחה התחלתי לקבוע פגישות. הכנתי את הנושאים שכדאי לדון בהם כמו חינוך, שטחים ציבוריים, תעסוקה ותרבות.

[caption id="attachment_29334" align="alignright" width="300"]לאה מלול - לא מחלקת ג'ובים

לאה מלול - לא מחלקת ג'ובים[/caption] הפגישות התחילו. אבל לדאבוני הרב השיחות לא התגלגלו לאן שחשבתי שהם צריכים להתגלגל. אני דיברתי חינוך והם דיברו תפקידים, אני דיברתי תעסוקה והם דיברו ג'ובים, אני דיברתי שטחים ציבוריים והם דיברו הזדמנויות. חיפשתי שותפים לדרך וקיבלת לשכת העבודה. כולם חושבים על היום שאחרי. היום בו יהיו חופשיים מלמכור לתושבים את הסיפורים. היום בו יוכלו לדבר על הדברים "החשובים באמת" אז לא התחברתי עם אף אחד, לא הבטחתי דבר לאף מפלגה ולאף מועמד ולא קיבלתי אף ג'וב. אמרים שאני לא מבינה, שאני פוליטיקאית טירונית. יכול להיות. אבל אני פה כדי לשנות. אני פה כדי לבנות סוכה ואני לא פה כדי לקבל ג'וב.
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה