רגע לפני החג: סוכתה של משפחת גלאם הושחתהמשפחת גלאם, שבנה תומר גלאם מתמודד למועצת העיר מטעם סיעת 'אחדות בתכלית', נדהמה לראות הבוקר (שלישי)

משפחת גלאם, שבנה תומר גלאם מתמודד למועצת העיר מטעם סיעת 'אחדות בתכלית', נדהמה לראות הבוקר (שלישי) את ההרס הרב לסוכה אותה בנו. תומר גלאם: "להרוס סוכה יהודית בערב חג זה שפל המדרגה"

לא בוחלים באמצעים: סוכת משפחתו של חבר המועצה והמתמודד בשנית למועצת העיר תומר גלאם, הושחתה היום (שלישי) רגע לפני חג הסוכות. בסוכה שנבנתה אמש מול בית הוריו, היו תמונות של הרב יצחק ברדא נשיא התנועה, וכן תמונות משותפות של תומר גלאם ויורם שפר העומדים בראש הסיעה.

אתמול בלילה סיימו פעילים של סיעת 'אחדות בתכלית' להקים את הסוכה המסורתית סמוך לבית משפחת גלאם ברחוב העבודה במדרחוב. בבוקר עוד הגיעו בני המשפחה והרכיבו את הסכך, כן סוכהתלו תמונות של הרב יצחק ברדא שליט"א ופוסטרים של הסיעה עצמה לקראת הבחירות - דבר אותו עשו כל המתמודדים האחרים. סמוך לשעה 11:30 לערך, כשהגיעו שוב בני המשפחה אל הסוכה, הם נדהמו לראות כי הסוכה פורקה והושחתה לחלוטין, השלטים שהיו עליה נקרעו ולא נותר ממנה שום דבר שלם.  "אמא שלי התקשרה אליי שאגיע מהר", מספר תומר גלאם. "באתי לראות מה קרה ואני פשוט הייתי המום. להרוס סוכה יהודית בערב חג ועוד להורים שלי הצדיקים, אנשים כל כך דתיים, זה פשוט מעשה של אנשים קטנים ושפלים. עם כל הכבוד למערכת הבחירות, צריך להיות קודם כל בני אדם ולא לחלל את קודש החגים. המעשה הזה פשוט מעיד שהמתחרים לשנו לא בוחלים באמצעים, אבל אם מישהו חושב שזה ישבור אותנו - הוא טועה ובגדול", אמר גלאם בכעס.

גם אימו של תומר, רחל גלאם התייחסה למקרה: "אני ממש מצטערת וכואב לי לראות שאנשים נוהגים כך. עם כל הטוב שהבן שלי עשה בקדנציה הזאת, במקום שיוקירו לו את הטוב מתנהגים בצורה שפלה. אני מאחלת לאותם אנשים שהשם ירחם עליהם".

תוך מספר דקות מהרגע שהתגלה הרס הסוכה, הוזעקו מספר פעילים מרכזיים שסייעו להרכיב אותה מחדש ולהספיק לעשות זאת לפני כניסת החג. "אנחנו לא חוששים מאף אחד, רק מאלוהים שבשמים", אומר תומר גלאם. "שימשיכו לשבור ולהרוס זה לא מה שיביא להם את הקולות. אני כועס ועצוב על ההתנהגות הזאת, ובכל זאת מאחל לאותם אנשים חג שמח - כי זוהי דרכנו וזוהי דרכו של הרב שלנו נשיא התנועה יצחק ברדא שליט"א".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה