הליכוד באשקלון: בני וקנין המועמד שלנו לראשות העירמפלגת הליכוד ערכה סקר תמיכה במועמדים בקרב תושבי אשקלון ולפיו ראש העיר זכה לרוב עצום על  שאר

מפלגת הליכוד ערכה סקר תמיכה במועמדים בקרב תושבי אשקלון ולפיו ראש העיר זכה לרוב עצום על  שאר המועמדים

ועדת ההיגוי העליונה של הליכוד הודיעה לראש העיר בני וקנין כי הליכוד באשקלון יתמוך בו לראשות העיר. זאת בהמשך לסיכום ותמיכה של ראש הממשלה בנימין נתניהו בוקנין לראשות העיר אשקלון. 

במכתב ששיגר יו"ר ועדת ההיגוי העליונה של הליכוד, חיים ביבס, המשמש גם ראש העיר מודיעין מכבים רעות, כתב ביבס לראש העיר כי "לאחר שהוועדה שבחנה את מכלול בנימין נתניהו ובני וקניןהשיקולים הרלוונטיים ולאחר ששמע את ראשי הסניף וחברי התנועה לרבות סקרי דעת קהל, הוחלט כי הליכוד באשקלון יתמוך במועמדותך לראשות העיר ותהיה מועמד הליכוד לראשות העיר בבחירות הקרובות".

ביבס הוסיף וכתב לוקנין כי "אנו מאחלים לך הצלחה במערכת הבחירות ומשוכנעים שבחירתך מחדש לראשות העיר תביא להמשך שגשוג ופיתוח העיר ולרווחת תושביה. מטה הבחירות וועדת ההיגוי העליונה תעמוד לרשותך ולרשות רשימת הליכוד ויסייעו לך בכל  עניין במערכת הבחירות".

המשמעות ההכרזה ששבתאי צור המשנה לראש העיר לא יתמודד על ראשות העיר אך יתמודד במועצת העיר אשקלון, שבתאי מקווה שכך ישיג יותר קולות לסיעת הליכוד.

ראש  העיר בני וקנין, שיתמודד ברשימה עצמאית "אשקלון בתנופה" כאשר הליכוד יתמוך בו לראשות העיר, מסר כי "בשיחה שהייתה לי עם ראשי הליכוד ועם ראש הממשלה בנימין נתניהו נאמר לי שאני הוא המועמד של הליכוד באשקלון ואני שמח על ההחלטה. אני מאמין שעוד מפלגות ורשימות יתמכו במועמדותי הן לאור הניסיון המצטבר שלי כראש עיר והן מתוך יחסי העבודה הטובים שיש לי עם רוב רובם של ראשי הרשימות. יש לנו עוד הרבה עבודה למען העיר והתושבים ואנו נמשיך לפתח ולהשקיע בעיר אשקלון".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה