רשימה משותפת של עולים, אנשי השכונות ונשים מתמודדת למועצההרשימה "אחים אנחנו" מורכבת מארבע רשימות: אקצנט (עולים ממדינות חבר העמים), חוג "דרכיך דרכינו"

הרשימה "אחים אנחנו" מורכבת מארבע רשימות: אקצנט (עולים ממדינות חבר העמים), חוג "דרכיך דרכינו" להתחדשות רעיונית בליכוד, המהפך (אנשי השכונות) ואשקלון אחת (נשים). חיים ברדה, הפעיל החברתי, יו'ר ההסתדרות לשעבר במרחב אשקלון, חוזר ברשימה זו לחיים הפוליטיים

רשימה חדשה הוקמה השבוע והיא תתמודד למועצת עיריית אשקלון – "אחים אנחנו". הרשימה מורכבת מארבע רשימות שהחליטו לאחד כוחות בהתמודדות למועצה. המהפך, שבראשה חיים ברדה, אקצנט המייצגת עולים ממדינות חבר העמים, חוג "דרכך דרכנו" להתחדשות רעיונית בליכוד ואשקלון אחת של שלומית צור, הפועלת למען נשים ואימהות חד הוריות.

"הקמנו את הרשימה המשותפת כי נמאס לנו מהפלגות ומהפיצול בפוליטיקה באשקלון", אומר יצחק ארמן, ראש רשימת אקצנט וכעת העומד בראש רשימת "אחים אנחנו". "אין עוד עיר בארץ

[caption id="attachment_29837" align="alignright" width="300"]אחים אנחנו אחים אנחנו[/caption]

הפסקתי. אני מאמין באנשים המובילים את רשימת "אחים אנחנו". יחד איתם ניתן לקדם סוגיות חברתיות החשובות לכלל האוכלוסייה. לפי ההערכות שביצענו, נקבל מעל ל-4 מנדטים ונוכל להשפיע על ניהול העיר".

שלומית צור הדגישה כי "החיבור בינינו מסמל את התקווה שבכוונתנו להשיב לתושבים. תקווה ואמון שכה חסרים לנו במערכת הפוליטית. אני פונה לכל תושבי העיר ולנשים מכל שכבות האוכלוסייה, נשים ברוכות ילדים, חד הוריות – דעו לכן, כתושבת העיר ואם חד הורית ל-7 ילדים, אני הנציגה שלכן במועצה ואשמור על זכויותיכן במסירות".

רס"ן (במיל') רן לוי מהחוג "דרכך דרכנו" להתחדשות רעיונות: "אנו רואים באיחוד הזה של עולים וותיקים את היישום של המצע, שמלווה אותנה זה 25 שנה במרכז הליכוד – טוהר מידות ועזרה לאיש הפשוט, שקולו לא נשמע".

[caption id="attachment_29835" align="aligncenter" width="448"]אחים אנחנו אחים אנחנו[/caption]
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה