רופאים מתנדבים למען הכלבייה העירוניתשיתוף פעולה בין הכלבייה העירונית לרופאים מתנדבים מתקיים במטרה להגביר את כמת הכלבים הנמסרים לאימוץ.

שיתוף פעולה בין הכלבייה העירונית לרופאים מתנדבים מתקיים במטרה להגביר את כמת הכלבים הנמסרים לאימוץ. הרופאים מבצעים בכלבים עיקור או סירוס – דבר שמקל על תושבים לאמץ אותם 

במסגרת המאמץ למצוא בית חם לכלבים הנטושים המגיעים לכלבייה העירונית בעירנו מתקיים שיתוף פעולה בין השירות הווטרינרי העירוני ורופאים מתנדבים כד"ר טל וד"ר יריב, המבצעים עיקור ויטרנריםוסירוס במרפאת הניתוחים החדשה בכלבייה לכלבים הנטושים הנאספים לכלבייה העירונית. מטרת שיתוף הפעולה היא להגביר את כמות הכלבים הנמסרים לאימוץ מהכלבייה העירונית. תושבים רבים המבקשים לאמץ כלבים מהכלבייה מעדיפים לקחת כלבים מעוקרים ומסורסים. המדינה מבקשת לעודד החזקת כלבים מעוקרים ומסורסים ולכן מעניקה הנחה בשיעור של מאות אחוזים לכלבים מעוקרים/מסורסים באגרת הרישוי השנתית.

מנהל השירות הווטרינרי, ד"ר גדי שרביט, מבקש מבעלי הכלבים והחתולים לעקר או לסרס את חיית המחמד שלהם: "בכך נמנע המלטת גורים לא רצויים הננטשים ברחובות ומתים ממחלות, תאונות דרכים וסובלים חרפת רעב".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה