הנהגת הורים" בראשות ינון ג'יבלי יתמודדו בבחירות הקרובות למועצת העיר באשקלוןפעיל הציבור, יו"ר לשעבר של הועד ההורים העירוני, ינון ג'יבלי החליט להתמודד למועצת העיר ברשימה על

פעיל הציבור, יו"ר לשעבר של הועד ההורים העירוני, ינון ג'יבלי החליט להתמודד למועצת העיר ברשימה על מפלגתית "הנהגת הורים"

ינון ג'יבלי, 46, נשוי ואב לארבעה, תושב גבעת ציון. נולד וגדל באשקלון. בעבר שימש כיושב ראש וועד הורים העירוני והיום הינו פעיל חברתי בשכונות, אשר אחד הנושאים העומדים בראש מעייניו מאז ומתמיד הינו נושא החינוך. "לשם אני מכוון את כל כוחי ואוני, היות ואין דבר חשוב יותר מעתיד חינוך ילדינו". מסביר ינון.

"החלטתי להתמודד למועצת העיר בבחירות 2013, בשל אהבתי לפעילות ציבורית, מתוך רצון עז לתרום ולהשפיע בעיקר על נושא החינוך לרווחת כל תושבי העיר

[caption id="attachment_29302" align="alignright" width="200"]ינון ג'יבלי ינון ג'יבלי[/caption]

ובאופן רחב".  מסביר ינון. "בעשור האחרון פעלתי והתנדבתי לטובת הציבור. בתפקידי ראיתי שליחות אותנטית וביצעתי עבודתי בנאמנות ובאהבה עמוקה לילדי אשקלון. גם הפעם ברצוני לעסוק בנושא זה למנף את החינוך למקום הראוי ביצירתיות, ולהעמידה בראש סדר העדיפויות הציבורי.

"יש לי ניסיון רב. לאורך השנים ניהלתי מאבקים מול המנגנון העירוני והממשלתי במטרה למצוא מענה הולם לנושאים המהותיים ביותר שאליהם נקלעים הורים וילדים רבים. יש לי הכרות מעמיקה עם השטח הפוליטי והמרחב הציבורי.

"אמנם אינני מגיע מעולם האקדמיה, אולם בעמל רב הצלחתי להוביל לצדק אמתי ולשינוי. אני צומח יום יום  מתוך חוכמת החיים של האנשים הפשוטים, שאני נפגש ופוגש בהם בחיי היומיום, מביט בהם ושומע מעבר לאופק. מודע למצוקת האדם ואם יש דבר שמוציא אותי מדעתי זהו אי-צדק, זלזול, ופגיעה בחלשים - אני אלחם בכול מאודי לשינוי המצב. אני יודע שהדבר אפשרי. כבר הצלחתי להשיג שינוי, העמידו בפני אתגרים והשגתי את המטרות. קידמתי נושאים לטובת ילדנו, הפעלתי לחץ על הגורמים הרלוונטיים בכדי לקבלת מיגוניות. הפעלתי מאמצים כבירים להסרת גגות האסבסט על מנת לשמור על בריאות התושבים. עסקתי בנושא ההזנה ותשלומי הורים ועוד נושאים רבים. למדתי שאני מסוגל ויכול לעשות טוב לאחרים והצלחות מביאות איתן הרבה סיפוק ואושר לחיים, זהו מצב של "כולם מנצחים" ובזה אני דוגל.

"על כן, מועמדתי למועצת העיר,  הינה המשך ישיר לעשייתי רבת השנים, למען ילדי אשקלון. אני מכוון לכל הרבדים, החל בתנאים הבסיסיים בבתי הספר ובעניינים הפדגוגים. בנושא חשוב זה, מוצא אני היום להיענות לרחשי לב הציבור ולהתמודד על מקום במועצת העיר.

"כזכור, המטרה הראשונה אשר הצבתי לעצמי כשנבחרתי בזמנו ליו"ר ועד ההורים העירוני הייתה לבנות גוף שיהיה חזק, מוכר וישפיע באופן מהותי וניכר על מערכת החינוך באשקלון ובעיקר ישמש את ילדי העיר אשקלון בכל בעיה הניצבת בדרכם לחינוך טוב יותר, לרוחי , עשיתי זאת בצורה מכובדת. גם בדרך החדשה שלי, אני אפעל באופן משמעותי בפעילות שעשיתי למען ילדי אשקלון שיהיו נר לרגליי. אטפל בנושאים הבאים: שימוש לא חוקי בכספי הציבור, בריאות הילדים ושימרה על היגיינה בכותלי בית הספר והגנים, צמצום מספר התלמידים בכיתה, סיוע לאנשים בביורוקרטיה העירונית הסבוכה, אפעל לצמצום פערים חברתיים ולהורדת תשלומי הורים במוסדות החינוך".

"אני מבקש לפעול בשם ולמען תושבי אשקלון, מתוך הרגשת שליחות ואהבה גדולה לילדי ולתלמידי אשקלון. כי רק יחד נגשים את החזון החברתי ברמה המקומית והן הארצית".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה