אבי דיכטר הצהיר על תמיכתו בבני וקנין לראשות העיר אשקלוןראש השב"כ והשר לביטחון פנים לשעבר וכיום יו"ר הקרן לרווחה לנפגעי השואה בישראל, אבי דיכטר, הביע את

ראש השב"כ והשר לביטחון פנים לשעבר וכיום יו"ר הקרן לרווחה לנפגעי השואה בישראל, אבי דיכטר, הביע את תמיכתו בבני וקנין לראשות העיר אשקלון. השניים נפגשו במוצאי שבת בביתו של דיכטר באשקלון ובמהלך הפגישה הביע דיכטר את תמיכתו.

חיזוק משמעותי לבני וקנין על ראשות העיר אשקלון, דיכטר  שאשקלונים רבים רואים בו כאיש עשייה ומעריכים את פעלו ואף עלה  מספר פעמים כמעמוד אפשרי לראשות העיר אשקלון החליט לתמוך בבני וקנין לראשות העיר אשקלון.

עמדת דיכטר הוא שינוי מהותי ומפתיע לאחר שלפני חודש וחצי פרסם אתר אשקלון ניוז על תמיכתו של דיכטר בוקנין,  ידיעה שדיכטר מיהר להכחיש ואף הוציא  הודעה לעיתונות שבו הוא מתנער מהידיעה.

אבי דיכטר: "אני תומך בבני לראשות העיר אשקלון. אני רואה בו כמועמד המוביל והטוב ביותר שיש לנו בעיר אשקלון. מבחינתי בני וקנין הוא ראש העיר שלי  לעוד שנים רבות".

בני וקנין: "אני שמח מאוד שאבי דיכטר תומך בי לראשות העיר. אני יודע שהעיר אשקלון חשובה מאוד לאבי ואני מכיר את היושר שלו עשרות שנים. אבי דיכטר תומך בי כי הוא בטוח שזה מה שהכי נכון לעיר אשקלון".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה