'צעירי אשקלון' יתמכו באיתמר שמעוני לראשות העירביום ראשון האחרון כינס יו"ר רשימת 'צעירי אשקלון', משה אטיאס מסיבת עיתונאים חגיגית, בה הכריז: "רק עם

ביום ראשון האחרון כינס יו"ר רשימת 'צעירי אשקלון', משה אטיאס מסיבת עיתונאים חגיגית, בה הכריז: "רק עם איתמר נוכל לחולל מהפכה של ממש.  אנחנו נעמוד לצידו בבחירות ובעזרת השם, גם  לאחריהן, 'צעירי אשקלון' זה איתמר, ואיתמר זה 'צעירי אשקלון". שמעוני: "אני חייב אותם לצידי במועצה.

ביום ראשון השבוע קיימה רשימת 'צעירי אשקלון' מסיבת עיתונאים חגיגית במהלכה הכריזו ראשיה כי יתמכו באיתמר שמעוני לראשות העיר. יו"ר רשימת צעירי אשקלון, משה אטיאס, אשר השיק את קמפיין הבחירות שלו לפני חצי שנה, פתח ודברים ואמר כי בתקופה קצרה הצליחה הרשימה בראשותו לעבור כברת דרך ארוכה וכי ברשימה שלו יש באמת צעירים, להבדיל מסיעות אחרות המתהדרות בטייטל זה. לדבריו, הרשימה מורכבת מאנשים שאומנם לא התנסו במישור הפוליטי, אבל באים משה אטיאסעם הרבה מוטיבציה ושאפתנות. הוא הדגיש כי הם באים לא לעשות לביתם, אלא לטובת הכלל, וכינה אותם שליחי ציבור אמיתיים. "לפני חצי שנה, ישבתם כאן, ביום בו השקנו את מטה הבחירות שלנו", אמר. "כשיצאנו לדרך, היו כאלה שהטילו ספק, שאפילו הביעו פליאה, אבל היום אפשר לומר בבטחה ש'צעירי אשקלון', היא לא עוד מפלגת אופנה, 'צעירי אשקלון' היא רשימה שנתנה דריסת רגל משמעותית בקרב קהל הצעירים, שהצליחה בחודשים ספורים להצמיח שורשים עמוקים גם בלבבות התומכים וגם בשטח. צברנו אלפי תומכים והסחף לכיווננו נותן לנו סיכוי אדיר להגשים את חזון המפלגה  - רואים את זה ברחבי העיר, רואים את זה ברשת החברתית, רואים את זה בשלטים על הבתים. בעזרת השם, גם אתם תראו את זה בקלפי - ב-22 לאוקטובר".

אטיאס הוסיף ואמר כי היחיד שמתחבר לתפיסת העולם של 'צעירי אשקלון' הוא איתמר שמעוני.  "היחיד שיכול לעשות מהפכה בעיר הוא איתמר שמעוני", אמר בנחרצות. "היחיד שייתן את הכוח לצעירים מוכשרים, הוא איתמר שמעוני. היחיד שיכול להחזיר את הצבע לפניה החיוורים של העירייה, הוא איתמר שמעוני. אבל הכי חשוב, היחיד ששם את טובת הצעירים בעדיפות עליונה הוא איתמר שמעוני".

אטיאס הדגיש כי ברשימתו קיימו שיחות רבות בנוגע לזהות המועמד וכי ההחלטה לא נעשתה בין לילה. "החלטנו שאנחנו תומכים באיתמר שמעוני לראשות העיר, בכל הכוח. אנחנו נשים ט' למועצה, ואיתמר שמעוני לראשות. כי זה צו השעה, כי רק עם איתמר נוכל לחולל מהפכה של ממש.  אנחנו נעמוד לצידו בבחירות ובעזרת השם, גם  לאחריהן, 'צעירי אשקלון' זה איתמר, ואיתמר זה 'צעירי אשקלון'"

לאחר מכן ניתנה רשות הדיבור למספר שתיים ברשימה, יוסי כהן, ששימש כמנהל קבוצת אליצור במהלך שלוש השנים האחרונות. "הפוליטיקה והספורט אלו תחומים מאוד דומים. בשניהם כדי לנצח, אתה צריך להיות באופי שלך ווינר, בעל חזון, רצון ומוטיבציה. לא פחות חשוב מזה, צריך את התמיכה הקבוצתית כדי להבטיח את הניצחון. אז בקלפי מצביעים ט' – צעירי אשקלון למועצה ואיתמר שמעוני לראשות. שיהיה לנו בהצלחה ובע"ה שאשקלון תנצח".

את מסיבת העיתונאים, חתם המועמד לראשות העיר, איתמר שמעוני, שהתרגש מדבריהם של ראשי הרשימה: ״סיעת 'צעירי אשקלון' השיגה תמיכה מדהימה בחודשים האחרונים. היום אין אף אחד שמוכן להמר שהסיעה הזאת לא תקבל מנדט, כי הציבור רוצה אנשים כמו משה אטיאס, ויוסי כהן. ישבתי עם תנועת 'צעירי אשקלון' למשא ומתן קצר מאוד. הם לא ביקשו דבר אחד עבור עצמם. כל מה שעניין אותם זה שחייל משוחרר לא יכול למצוא מקום עבודה, אינו יכול להרשות לעצמו ללמוד או למצוא מקום בילוי ראוי לשמו בעיר, שצעירים מסיימים את השירות הצבאי ובורחים מהעיר. את זה רוצים למנוע משה אטיאס וחברי תנועתו. אני חייב את האנשים האלה לצידי במועצת העיר".

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה