הלוואות בסה"כ של כשלושה מליון שקלים חולקו דרך מט"י אשקלוןבשבועות האחרונים חולקו 62 הלוואות לעסקים באשקלון ע"ס כשלושה מליון שקלים  באמצעות קרן בולטימור

בשבועות האחרונים חולקו 62 הלוואות לעסקים באשקלון ע"ס כשלושה מליון שקלים  באמצעות קרן בולטימור ששותפים בה עיריית אשקלון, מט"י, ויהדות בולטימור.

רמי גואטה יו"ר המט"י מוסר כי פעילות המט"י נמשכת בכל ימות השנה ומקבלת משנה תוקף גם בעיתות מלחמה. במבצע עמוד ענן מר מוטי הראל מנכ"ל המט"י פנה למשרד התמ"ת ע"מ לקבל כלי סיוע נוספים לבעלי העסקים .

מט"י אשקלון ידוע  כחלוץ  בכל מה שקשור לעזרה לעסקים ומתוקף ההיכרות  של מר רמי גואטה עם התמ"ת והשר העומד בראשה קיבלנו אישור להעניק הלוואות ללא ריבית וללא הצמדה  לעסקים באשקלון עם פריסה נוחה ל כ 4 שנים.

יתרה מזאת מט"י מסייעת במתן חונכות ייעוץ הכשרות וקורסים במחירים מסובסדים לבעלי עסקים.

גואטה נדרש לשאלה לגבי פיצויים לבעלי עסקים לאחר מבצע עמוד ענן והשיב כי מתווה מענק הפיצויים לבעלי העסקים בדרום אושר בממשלה  לפני שבוע ורואה החשבון של בעלי העסקים יסייעו במילוי הטפסים בהתאם למתווה שפורסם.

בשיחה שהייתה לגואטה עם ראש העיר מר בני וקנין סוכם כי יפעלו יחדיו ע"מ לקבוע סטנדרטים  מול הממשלה במקרי חרום דומים כדוגמת עמוד ענן.

בתמונה יו"ר המט"י גואטה ומנכ"ל המט"י מוטי הראל מעניקים השבוע הלוואות לבעלי עסקים - מקרן בולטימור.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה